Trwa ładowanie...

Program TV na piątek – ''Alvin i wiewiórki 3'' filmowym hitem

Share
Program TV na piątek – ''Alvin i wiewiórki 3'' filmowym hitem
d1q1a0m

Pierwszy wakacyjny weekend to wysyp prawdziwych hitów w TV. Już teraz zobacz, co ciekawego możesz obejrzeć w piątkowy wieczór. Wśród filmowych rewelacji znajdują się między innymi „Alvin i wiewiórki 3”, „Niesamowity Spider-Man 2” oraz „Infiltracja”. Dla każdego znajdzie się coś interesującego. Sprawdź również inne propozycje filmowe w WP Program TV.

To już trzecie spotkanie z rozśpiewanymi wiewiórkami na ekranie. Tym razem Alvin ze swoimi braćmi, opiekunem Dave’m oraz poznanymi w poprzedniej części serii koleżankami – Eleonorą, Żanetą i Brittany - wyruszają na wakacje ekskluzywnym statkiem. Po serii figlarnych zabaw trójka małych bohaterów wypada za burtę łodzi i ląduje na bezludnej wyspie. Zrozpaczony Dave za wszelką cenę chcę odszukać zaginione futrzaki. Oczywiście przez serię niefortunnych zdarzeń zadanie to wcale nie będzie łatwe. „Alvin i wiewiórki 3” ponownie rozśmieszy widza w każdym wieku. Dużo akcji, zabawnych dialogów oraz przyjemnej dla oka grafiki – rozrywka, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego telemaniaka.

d1q1a0m

„Alvin i wiewiórki 3” – TVP 2, g. 20:05

„Niesamowity Spider-Man 2” jest kontynuacją historii o człowieku – pająku wyreżyserowaną przez Marca Webba. Tym razem Spider-Man będzie musiał zmierzyć się z niebezpiecznym i śmiercionośnym Electro. Co więcej, główny bohater odkrywa, że wszyscy przestępcy miasta powiązani są z tajemniczą organizacją o nazwie OsCorp. Przed Peterem Parkerem niezwykle trudne zadanie przywrócenia raz na zawsze ładu i sprawiedliwości. „Niesamowity Spider-Man 2” to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika komiksowych ekranizacji. Sporo efektów specjalnych, dobrej muzyki oraz aktorstwa najwyższego rzędu – tak brzmi przepis na udany filmowy wieczór.

„Niesamowity Spider-Man 2” – HBO, g. 19:40.

d1q1a0m

Thriller sensacyjny Martina Scorsese to jeden z najlepszych filmów w dorobku tego amerykańskiego reżysera. „Infiltracja” opowiada historię Billy’ego Costigana (Leonardo DiCaprio), który współpracując z bostońską policją, wkracza w szeregi organizacji przestępczej kierowanej przez Franka Costello (Jack Nicholson). Wszystko po to, by móc pomóc organom władzy schwytać tego mafijnego barona. Zadanie utrudnia młody i wysoko postawiony policjant Collin Sullivan, który od dawna współpracuje z gangiem Costello. „Infiltracja” to świetne, dynamiczne kino sensacyjne, naszpikowane aktorami z najwyższej półki. Doskonała reżyseria, równie dobry scenariusz i niezwykle ciekawa historia – to wszystko powinno skutecznie nakłonić niejednego niezdecydowanego kinomana do zapoznania się z tym filmem.

„Infiltracja” – TVN, g. 20:00

„Uśpieni” to nowoczesny horror, który swoją formą długo trzyma widza w napięciu i dyskomforcie. Film w reżyserii Johna Pogue opowiada historię pewnego nauczyciela akademickiego, który namawia swoich studentów do wzięcia udziału w tajemniczym eksperymencie. Nikt z zainteresowanych nie jest jednak w stanie przewidzieć konsekwencji tej niebezpiecznej zabawy. „Uśpionych” zdecydowanie warto polecić miłośnikom mocnego kina. Obowiązkowo oglądać przy zasłoniętych oknach!

d1q1a0m

„Uśpieni” – HBO, g. 1:45

„Angielska robota” jest propozycją dla tych, którzy lubią kino kryminalne połączone ze specyficznym brytyjskim humorem. Film Rogera Donaldsona przedstawia opartą na faktach historię rabunku banku przy londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Niezwykle ciekawy scenariusz, dobra gra aktorska, a na to wszystko umiejętna reżyseria – zdecydowanie warto obejrzeć!

„Angielska robota” – TV Puls, g. 22:00

Filmy możesz obejrzeć na stronie Videostar z telewizją online.

d1q1a0m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q1a0m
d1q1a0m