Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Drugie oblicze", "Ted" i "Popiełuszko. Wolność jest w nas" [19-10-2018]

Dziś w TV hit z Ryanem Goslingiem w roli głównej "Drugie oblicze". Na TVP 1 film biograficzny "Popiełuszko. Wolność jest w nas" i komedia "Ted". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w piątek 19 października.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na piątek - "Drugie oblicze", "Ted" i "Popiełuszko. Wolność jest w nas" [19-10-2018]Źródło: SPL/East News
da2oga0

"Cinderella Story" – program TV na piątek 19.10.2018

"Cinderella Story" to komedia romantyczna – współczesna wersja Kopciuszka. Sam (Hilary Duff) jest zwyczajną nastolatką. Niestety macocha codziennie zmusza ją do wykonywania najcięższych prac domowych. Jej największą radością jest internetowa korespondencja z pewnym uroczym nieznajomym. Okazuje się, że szkolny bal maskowy będzie idealną sytuacją, aby móc osobiście poznać tajemniczego chłopaka. Na ekranie zobaczymy Chada Michaela Murray'a, Jennifer Coolidge i Reginę King.
"Cinderella Story" – 20:00, TVN Siedem

"Cinderella Story" – zwiastun filmu

"Drugie oblicze" – program TV na piątek 19.10.2018

Luke (Ryan Gosling)
jest wybitnie uzdolnionym motocyklistą, który pracuje jako kaskader w wędrownym cyrku. W kolejnym mieście spotyka swoją dawną dziewczynę Rominę (Eva Mendes)
, a kiedy dowiaduje się, że ma z nią małego synka, postanawia odejść z cyrku. Świadomy swoich wad i tego, że jego dawna partnerka, związana jest z innym mężczyzną, mimo wszystko postanawia zrobić wszystko, by wypełnić ojcowski obowiązek. Kiedy Luke zaczyna rozglądać się za lepszym zarobkiem, za namową mechanika Robina (Ben Mendelsohn) postanawia przyłączyć się do grupy, która zajmuje napadać na banki.
"Drugie oblicze" – 22:25, TVP 2

"Drugie oblicze" zwiastun filmu

"Popiełuszko. Wolność jest w nas" – program TV na piątek 19.10.2018

"Popiełkuszko. Wolność jest w nas" to opowieść o człowieku, który ze skromnego chłopaka z podlaskiej wsi stał się przewodnikiem narodu oraz symbolem odwagi w walce o wolność i prawdę. Biograficzny film śledzi życie Jerzego Popiełuszki (w tej roli Adam Woronowicz) od czasów dzieciństwa, przez okres kształtowania się jego powołania w wojsku oraz proces rodzenia się jego legendy w czasie stanu wojennego. Na ekranie zobaczymy również Zbigniewa Zamachowskiego, Radosława Pazurę i Joannę Szczepkowską.
"Popiełuszko. Wolność jest w nas" – 22:35, TVP 1

"Popiełuszko. Wolność jest w nas" zwiastun filmu

"Conan Barbarzyńca 3D" – program TV na piątek 19.10.2018

Film jest ekranizacją przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury. Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć, w jego rodzinnych stronach, za sprawą Khalara Zyma – potężnego władcy i czarnoksiężnika, wybucha wojna. Dorosły Conan postanawia zemścić się na mężczyźnie. "Conan Barbaryńca 3D" to spektakularne kino przesiąknięte klimatem magii i tajemnicy.
"Conan Barbarzyńca 3D" – 22:45, Polsat

da2oga0

"Ted" – program TV na piątek 19.10.2018

Mały John ma jedno marzenie – pragnie aby jego pluszowy miś Ted ożył. Od tego momentu żywy miś Ted i John zostają najlepszymi przyjaciółmi, a oboje przez lata wydawali się być nierozłączni. Pluszak dorastał razem z właścicielem i okazał się być osobnikiem podatnym na wszelkiego rodzaju używki. Problemy rozpoczynają się dopiero kiedy 36-letni John (Mark Wahlberg) poznaje Lori (Mila Kunis), która ma dość pyskatego Teda.
"Ted" – 23:45, TVN

"Ted" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

da2oga0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da2oga0
da2oga0