Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Wanted – Ścigani", "Skarb narodów: Księga tajemnic", "Królowa" i "Poszukiwana Sarah Pender" [31-08-2018]

Dziś w TV dramat biograficzny "Królowa" z oscarową rolą Helen Mirren, sensacyjny hit "Wanted – Scigani" oraz filmy przygodowe "Skarb narodów: Księga tajemnic" i "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia". Z kolei w Telewizji WP zobaczymy dramat kryminalny "Poszukiwana Sarah Pender". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w piątek 31 sierpnia.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na piątek - "Wanted – Ścigani", "Skarb narodów: Księga tajemnic", "Królowa" i "Poszukiwana Sarah Pender" [31-08-2018]Źródło: East News
d43qd8v
d43qd8v

"Wanted – Ścigani" - program TV na piątek 31.08.2018

"Wanted – Ścigani" to pełen emocji film akcji z Angeliną Jolie, Jamesem McAvoyem i Morganem Freemanem w rolach głównych. Wesley (James McAvoy)
pewnego dnia dowiaduje się od tajemniczej Fox (Angelina Jolie), że jego zmarły ojciec w rzeczywistości był zawodowym zabójcą. W jednej chwili jego spokojne życie zwyczajnego i niedocenianego pracownika biurowego całkowicie odmienia się. Wesley zostaje wciągnięty do organizacji, która wyszkoliła jego ojca – Bractwa Tkaczy. Pod okiem Sloana (Morgan Freeman) chłopak przechodzi trening, by móc pomścić śmierć rodzica.
"Wanted – Ścigani" – 20:00, TVN

Trailer filmu "Wanted – Ścigani"

"Poszukiwana Sarah Pender" - program TV na piątek 31.08.2018

Ten dramat kryminalny to opowieść o najbardziej poszukiwanej przestępczyni w historii amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości. "Poszukiwana Sarah Pender" opowiada o porzuconej przez matkę dziewczynie, która już w trakcie studiów zaczęła handlować narkotykami, aby zdobyć pieniądze na swoje utrzymanie. Kiedy pewnego dnia jej współlokatorzy giną w niewyjaśnionych okolicznościach, podejrzenia padają na Sarah (Jenna Dewan-Tatum). Kobieta zostanie skazana na 110 lat pozbawienia wolności…
"Poszukiwana Sarah Pender" – 20:00, Telewizja WP

d43qd8v

„Skarb narodów: Księga tajemnic” – program TV na piątek 31.08.2018

"Skarb narodów: Księga tajemnic" to sequel filmu przygodowego z Nicholasem Cagem w roli głównej. Ben Gates (Cage) – poszukiwacz skarbów podąża śladem pamiętnika Johna Wilkesa Bootha, aby oczyścić imię swojego dalekiego przodka Thomasa. Okazuje się, że Thomas mógł brać udział w spisku, którego celem było zabójstwo prezydenta Abrahama Lincolna. Razem z Abigail Chase (Diane Kruger), ojcem Patrickiem (Jon Voight) oraz Rileyem (Justin Bartha) będą musieli rozwiązać zagadkę i odnaleźć oficjalnie nieistniejącą Księgę Tajemnic – zbiór największych sekretów Stanów Zjednoczonych.
"Skarb narodów: Księga tajemnic" – 20:15, Polsat

Trailer filmu "Skarb narodów: Księga tajemnic"

"Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" - program TV na piątek 31.08.2018

Angelina Jolie powraca w kultowej roli Lary Croft. *Tym razem będzie musiała stawić czoło nowym wyzwaniom i odnaleźć mityczną puszkę Pandory, zanim trafi ona w niepowołane ręce. Lara będzie musiała prześcignąć dr Jonathana Reece (Ciaran Hinds) i zwrócić się o pomoc do swojego dawnego chłopaka – byłego żołnierza marines Terry’ego (Gerard Butler).
*
"Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" – 21:55, TVN Siedem

Trailer filmu "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia"

"Pianista" - program TV na piątek 31.08.2018

"Pianista" to oscarowy film w reżyserii Romana Polańskiego i ekranizacja wspomnień Władysława Szpilmana. W roli głównej – nagrodzony Oscarem Adrien Brody, jako Szpilman – wybitny polski pianista żydowskiego pochodzenia. *Mężczyzna ukrywając się samotnie w ruinach Warszawy cudem unika śmierci i ostatecznej wywózki mieszkańców getta do obozów zagłady. "Pianista" to doceniony na całym świecie film, który porusza widzów po dziś dzień.
*
„Pianista” – 23:00, TVP 1

"Królowa" - program TV na piątek 31.08.2018

"Królowa" to opowieść o trudnym momencie w życiu rodziny królewskiej – chwili po śmierci Księżnej Diany. Królowa Elżbieta II właśnie podejmuje decyzję, że Diana nie zostanie pochowana z honorami księżnej Walii. Młody premier Tony Blair (Michael Sheen) zdaje sobie jednak sprawę z kontrowersyjnej decyzji królowej i obserwuje pogarszające się nastroje społeczeństwa. "Królowa" to niesamowity film z Helen Mirren w oscarowej roli Królowej Elźbiety II.
"Królowa" – 23:20, TVP 2

Trailer filmu "Królowa"

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d43qd8v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43qd8v