Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę - "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie", "Millerowie", "Kwiaty wojny" i "Na froncie" [8-09-2018]

Dziś w TV komedia kryminalna "Millerowie" z Jennifer Ainston, animowana "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie" oraz "Kwiat wojny". W telewizji WP: "Na froncie" – wojenny film akcji. Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sobotę 8 września.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na sobotę - "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie", "Millerowie", "Kwiaty wojny" i "Na froncie" [8-09-2018]Źródło: Materiały prasowe
d2icfx1
d2icfx1

"Evan Wszechmogący" - program TV na sobotę 8.09.2018

"Evan Wszechmogący" to szalona komedia ze Stevem Carellem w roli głównej. Evan Baxter (Carell) jest świeżo wybranym amerykańskim kongresmenem. Pewnego dnia dostaje od Boga (w tej roli jak zawsze Morgan Freeman)
zadanie zbudowania arki. Rzecz w tym, że rodzina Evana nie do końca wierzy mężczyźnie. Nie wiedzą, czy polityk przechodzi właśnie kryzys wieku średniego, czy naprawdę ma jakiś plan…
„Evan Wszechmogący” – 19:00, TVN 7

Trailer filmu "Evan Wszechmogący"

"Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie" - program TV na sobotę 8.09.2018

Mamut Maniek, leniwiec Sid i tygrys Diego powracają w kolejnej części filmu "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie". Zwierzęta wraz z pozostałymi członkami stada będą zmuszeni opuścić dotychczasowy dom, aby uratować się przed kosmicznym kataklizmem. "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie" to animacja dla całej rodziny.
„Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie” – 20:05, Polsat

"Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie" zwiastun filmu

"Millerowie" - program TV na sobotę 8.09.2018

David (Jason Sudeikis)
jest pomniejszym dealerem marihuany i właśnie został okradziony. W ramach zadośćuczynienia musi przywieźć z Meksyku dużą dostawę narkotyków. Dla niepoznaki postanawia zorganizować sobie wymyśloną rodzinę… Pomaga mu w tym sąsiadka – cyniczna striptizerka Rose (Jennifer Ainston jakiej nie znacie), niedoszły klient Davida – Kenny (Will Poulter)
oraz sprytna nastolatka Casey (Emma Roberts)
. "Millerowie" to pełna nieprzyzwoitego humoru komedia kryminalna.
"Millerowie" – 21:00, TVN 7

"Millerowie" zwiastun filmu

"Kwiaty wojny" - program TV na sobotę 8.09.2018

"Kwiat wojny" to film o jednej z największych masakr ludności cywilnej podczas wojny chińsko-japońskiej w 1937 roku. John Miller (Christian Bale) - Amerykanin udający księdza, postanawia obronić ukrywające się w kościele uczennice i prostytutki przed japońskimi żołnierzami. Film "Kwiat wojny" to poruszająca adaptacja powieści "13 kwiatów z Nanjing" autorstwa Geling Yan.
„Kwiaty wojny” – 21:30, TVP 1

"Och, życie" - program TV na sobotę 8.09.2018

"Och życie" to słodko-gorzki film obyczajowy. Holly (Katherine Heigl) i Eric (Josh Duhamel) są znajomymi, którzy nie pałają do siebie największą sympatią. Oboje są singlami i prowadzą całkowicie odmienny styl życia. Pewnego dnia dowiadują się, że ich wspólni przyjaciele zginęli w wypadku samochodowym. Na dodatek, w testamencie wyznaczyli ich jako opiekunów swojej rocznej córeczki.
"Och, życie" – 21:45, TVN

"Och, życie" zwiastun filmu

„Na froncie” - program TV na sobotę 8.09.2018

II wojna światowa - aliancki kapitan Lewis (Dennis LaValle) zostaje złapany przez nazistów na Sycylii. Mężczyzna posiada ważne informacje dotyczące ruchów wojsk w tamtym regionie i musi zrobić wszystko, aby dokumenty nie dostały się w niepowołane ręce. Na pomoc i misję odbicia zakładnika zostaje wyznaczona specjalna jednostka żołnierzy pod dowództwem porucznika Allena Wrighta (Scott Martin). Żołnierze będą musieli przeniknąć przez linie wroga, odszukać obóz w którym trzymany jest zakładnik przeprowadzić skuteczny atak.
"Na froncie" – 22:00, Telewizja WP

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2icfx1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2icfx1