Trwa ładowanie...
d2bpqtr

Program TV na sobotę: "Kraina lodu", "Łotr 1", "Komornik" [14-10-2017]

Dziś w TV "Łotr 1", czyli pierwszy pełnometrażowy spin-off "Gwiezdnych wojen", "Komornik", jeden z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich lat z rewelacyjną kreacją Andrzeja Chyry oraz przebojowa "Kraina lodu" Disneya. Widzom o mocnych nerwach polecamy jeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat - "Nie oddychaj" oraz "Sektę Mansona", która zostanie wyemitowana na kanale WP. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 14 października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Komornik"
"Komornik" (Filmpolski.pl)
d2bpqtr

"Komornik"

Jeden z najgłośniejszych polskich filmów nagrodzony Złotymi Lwami na festiwalu w Gdyni i typowany do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Obraz Feliksa Falka z Andrzejem Chyrą w roli głównej to jeden dzień z życia komornika w dotkniętym powszechnym bezrobociem mieście. Lucek jest młody i ambitny. Odniósł życiowy sukces, bo uciekł z przedmieścia. Jako komornik jest błyskotliwy i czarujący. Bez problemu potrafi owinąć rozmówcę wokół palca i ukryć swoje prawdziwe oblicze – bezwzględne i okrutne. W pozostałych rolach m.in. Kinga Preis, Marian Dziędziel i Małgorzata Kożuchowska jako kochanka głównego bohatera.

"Komornik" - Kino Polska 20:00

d2bpqtr

"Kraina lodu"

Jeden z największych hitów Disneya ostatnich lat. "Kraina lodu" z 2013 roku zarobiła ponad 1,2 miliarda dolarów i stała się prawdziwym fenomenem – nie tylko wśród dziewczęcej widowni. Poruszająca historia dwóch sióstr – Elzy i Anny, którym towarzyszy komiczny bałwan Olaf i dzielny Kristoff to piękne widowisko, nagrodzone dwoma Oscarami (pełnometrażowy film animowany i najlepsza piosenka). Pozycja obowiązkowa dla całej rodziny.

"Kraina lodu" - Polsat 20:05

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Obejrzyj zwiastun filmu "Łotr 1":

"Łotr 1: Gwiezdne wojny – Historie"

"Gwiezdne wojny" to nie tylko numerowane epizody czy seriale animowane, ale także pełnometrażowe spin-offy. Pierwszym z nich jest "Łotr 1", który stanowi fabularny pomost pomiędzy trzecim i czwartym epizodem. Film nie koncentruje się na popularnych bohaterach (Luke, Leia, Yoda), a zamiast tego ukazyje losy szeregowych rebeliantów, którzy swoim działaniem mogą odmienić losy galaktyki. Wyruszają bowiem na samobójczą misję z zamiarem wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci... "Łotr 1" to zaskakujące widowisko, utrzymane w kilmacie kina wojennego. Twardy, bezkompromisowy, a miejscami wstrząsający film, po którym spojrzymy na uniwersum "Gwiezdnych wojen" zupełnie inaczej niż dotychczas.

d2bpqtr

"Łotr 1: Gwiezdne wojny – Historie" - HBO 2 21:00

"Sekta Mansona"

Linda Kasabian (MacKenzie Mauzy) przybywa do hipisowskiej komuny. Jest zachwycona miejscem, które wydaje jej się sielankowe. Zostaje przyjęta z otwartymi ramionami i przez wszystkich zaakceptowana. Wkrótce, razem z liderem grupy, charyzmatycznym Charlesem Mansonem (Jeff Ward), zaczyna angażować się w przestępczą działalność. Ma ona tragiczny finał. Za kamerą filmu stanęła Leslie Libman, znana z reżyserii takich seriali jak "Prawo ulicy" (The Wire) i "Pamiętniki wampirów". W tytułowej roli zobaczymy Jeffa Warda. W pozostałych rolach zagrali: Mackenzie Mauzy, Eden Brolin, Grace Victoria Cox, Greer Grammer.

"Sekta Mansona" - WP 00:30

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Obejrzyj zwiastun filmu "Sekta Mansona":

"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"

Film z najbardziej oryginalną rolą w karierze Brada Pitta. Hollywoodzki gwiazdor zagrał bowiem człowieka, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. Adaptacja klasycznej noweli F. Scotta Fitzgeralda to osobista historia, osadzona w Nowym Orleanie, trwająca od zakończenia pierwszej wojny światowej aż po XXI wiek. Ten film to niezwykła opowieść podróżnika w czasie, o ludziach i o miejscach, które napotyka, o odnalezionych i utraconych miłościach, o radości życia i smutku śmierci, a także o tym, czego czas nie zmienia.

d2bpqtr

"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" - TVN 7 19:00

"Nie oddychaj"

Zdobywca nagrody Saturna w kategorii "Najlepszy horror" to naładowany emocjami, zaskakującymi pomysłami i zwrotami akcji film grozy najwyższej jakości. Przegapiliście go w kinie? Musicie nadrobić tę zaległość. "Nie oddychaj" Fede Alvareza (remake "Martwego zła", serial "Od zmierzchu do świtu") to trzymające w napięciu kino dla widzów o mocnych nerwach. Grupa nastolatków włamuje się do domu niewidomego mężczyzny. Ze względu na okoliczności są przekonani, że dokonują przestępstwa doskonałego, które ujdzie im na sucho. Nic bardziej mylnego...

"Nie oddychaj" - HBO 3 02:30

Obejrzyj zwiastun filmu "Nie oddychaj":

"Malena"

Niezapomniany obraz ze zjawiskową Monicą Bellucci. W roli tytułowej. "Malena" to opowieść o dorastaniu, mocy wyobraźni, sile miłości, magii pamięci. Przypowieść pełna erotyki, zmysłowości i piękna, a zarazem zbiorowej nienawiści i walki o przetrwanie. Malena jako słomiana wdowa, której mąż wyjechał na front, jest najpiękniejszą kobietą we włoskim miasteczku. Niestety powszechne uwielbienie mężczyzn zmienia się o 180 stopni, kiedy ich świat zostaje zawładnięty koszmarem wojny, a Malena zostaje oskarżona o najgorsze.

d2bpqtr

"Malena" - Paramount 22:20

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Kolekcjoner kości"

Kultowy thriller Phillipa Noyce'a z niezapomnianą rolą Denzela Washingtona i jednym z ostatnich dobrych występów Angeliny Jolie. „Kolekcjoner kości” na podstawie powieści Jeffery'ego Deavera opowiada historię psychopatycznego mordercy ściganego przez nietypową parę detektywów – wybitnego i niemal całkowicie sparaliżowanego oficera oraz młodą policjantkę. Morderca prowadzi z nimi swoją grę, podrzucając informację o nadchodzących morderstwach.

"Kolekcjoner kości" - Polsat Romans 23:10


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d2bpqtr

Podziel się opinią

Share

d2bpqtr

d2bpqtr