Trwa ładowanie...
d1zu73p

Program TV na sobotę: "Spectre", "Epoka Lodowcowa 4", "Iron Man" [6-05-2017]

Dziś w TV jeden z najbardziej niegrzecznych i sprośnych filmów XXI wieku. Przy "Sekretarce" ekranizacja "50 twarzy Greya" może się schować. Ponadto polecamy czwartą część "Epoki lodowcowej", kolejny odcinek serialu "Kto ją zabił" na kanale Telewizji WP i jeden z najlepszych filmów akcji ostatnich lat – "Iron Man". Co jeszcze warto obejrzeć w sobotni wieczór?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Sekretarka" (2002)
"Sekretarka" (2002) (Materiały prasowe)
d1zu73p

"Sekretarka"
Jesteś fanką "Pięćdziesięciu twarzy Greya" i uważasz ekranizację powieści za udany film? Konieczne obejrzyj "Sekretarkę" i zweryfikuj swoje poglądy. Tytułową bohaterkę, Lee Holloway, poznajemy w momencie, gdy po krótkim pobycie opuszcza szpital psychiatryczny. Młoda kobieta, wysłana tam przez rodzinę, miała uleczyć swoją skłonność do samookaleczania się. Bohaterka postanawia usamodzielnić się i uwolnić od destrukcyjnej rodziny. Wkrótce trafia na ogłoszenie o poszukiwaniu sekretarki do kancelarii prawnej należącej do pana Greya. Po krótkiej i dość osobliwej rozmowie kwalifikacyjnej dziewczyna dostaje posadę. Na początku praca wygląda dość zwyczajnie. Wkrótce jednak pan Grey robi się coraz bardziej wymagający i krytyczny i zaczyna przekraczać ramy zwyczajnego stosunku służbowego.
"Sekretarka" - Program Filmbox 01:15

"Spectre"
24 film o przygodach Jamesa Bonda i kolejna okazja (podobno ostatnia), by oglądać w tej roli Daniela Craiga. W filmie Sama Mendesa humor dominuje nad innymi właściwościami. Począwszy od otwierającej sekwencji, utrzymanej tym razem w tonacji kina katastroficznego, pokroju "2012" Rolanda Emmericha, aż po finał, w którym musi pojawić się obowiązkowy dylemat moralny, Bond sypie bon-motami i ripostami, przypominając o umowności fabuły i rozrywkowym charakterze serii.
"Spectre" - Program Canal+ Film HD 20:00

"Epoka lodowcowa 4"
Szaleńczy pościg Scrata za upragnionym żołędziem od zarania dziejów powoduje poważne konsekwencje, na skutek których Ziemia ulega kolejnym przeobrażeniom. Tym razem wywołuje kontynentalny kataklizm, rzucając Mańka, Diego i Sida w wir największej przygody, podczas której Sid łączy się ze swoją dawno nie widzianą zrzędliwą babcią a grupa przyjaciół musi wykiwać całą menażerię morskich piratów, chcących uniemożliwić im powrót do domu.
"Epoka lodowcowa 4" - Polsat 20:10

"Kto ją zabił"
W sobotę 6 maja na kanale WP zostanie wyemitowany kolejny odcinek miniserialu "Kto ją zabił". Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy morze wyrzuca na brzeg zwłoki 14-letniej Jenni. Śledztwo wszczyna komisarz Helli Christensen mieszkająca w sąsiedztwie rodziny zmarłej dziewczyny. W kręgu podejrzanych jest syn Christensen, tymczasem okazuje się, że do podobnej zbrodni w tej okolicy doszło czternaście lat wcześniej.
"Kto ją zabił" - Telewizja WP 22:15

"Iron Man"
Robert Downey Jr. jako multimiliarder i geniusz Tony Stark, zakładający zbroję Iron Mana, jest dziś nieodzownym elementem filmowego uniwersum Marvela. Ale jak to się wszystko zaczęło? Przekonacie się, oglądając pierwszy film z serii "Iron Man" z 2008 roku. Widowiskowa opowieść o jednym z najpopularniejszych superbohaterów trzyma w napięciu od początku do samego końca. Przystojni mężczyźni (Robert Downey Jr., Jeff Bridges), piękne kobiety (Gwyneth Paltrow, Leslie Bibb) i mnóstwo wybuchowej akcji to doskonały przepis na udany piątkowy seans przed telewizorem.
"Iron Man" - HBO 2 18:55

"Funny Games"
Obraz Michaela Haneke'ego również remake, ale bardzo szczególny, będący jednocześnie ciekawym eksperymentem. "Funny games" jest nową wersją jego filmu z 1997 roku, sfilmowaną ujęcie w ujęcie, zupełnie jak oryginał. Haneke nakręcił bezkompromisowy obraz o okrucieństwie, ukazując przemoc bez upiększeń, umowności i cudzysłowu. Diabelnie mocna rzecz, zdecydowanie nie dla wszystkich.
"Funny Games" - Alekino+ HD 00:45

"Mistrz"
"Mistrz” luźno inspirowany życiem L. Rona Hubbarda, twórcy scjentologii, opowiada o powstawaniu nowej religii. Akcja filmu rozgrywa się po zakończeniu II wojny światowej. Trzydziestoletni Freddie Quill (Joaquin Phoenix) po powrocie z wojska ciągle wchodzi w konflikty z prawem. Pewnej nocy przez pomyłkę trafia na pokład statku płynącego z San Francisco do Nowego Jorku, którego właścicielem jest charyzmatyczny pisarz i filozof (Philip Seymour Hoffman), mający ambicje stworzenia nowej religii.
"Mistrz" - TVP Kultura 00:40


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d1zu73p

Podziel się opinią

Share

d1zu73p

d1zu73p