Trwa ładowanie...
d1tb8d8

Program TV na sobotę - "Ucieczka z Alcatraz", "Czego pragną kobiety" i "Poznaj mojego tatę" [05-01-2019]

Dziś w TV zobaczymy superprodukcje "Ucieczka z Alcatarz" oraz komedie "Czego pragną kobiety" czy "Poznaj mojego tatę" z Robertem De Niro w roli głównej. Sprawdź, co jest warte obejrzenia w telewizji w sobotę 5 stycznia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ucieczka z Alcatraz" – program TV na sobotę 05.01.2019
"Ucieczka z Alcatraz" – program TV na sobotę 05.01.2019 (Youtube.com)
d1tb8d8

"Ucieczka z Alcatraz" – program TV na sobotę 05.01.2019

Frank Morris (Clint Eastwood) zostaje przewieziony do znajdującego się na wyspie, najcięższego więzienia w Stanach Zjednoczonych. Alcatraz ma renomę zakładu karnego, z którego nie ma ucieczki. Główny bohater jednak nie załamuje rąk i ustala plan wydostania się z placówki. W misji mają wspomóc go dwaj inni więźniowie, dawni koledzy – Clarence i John. Przygotowania do ucieczki trwają dwa lata. Ostatecznie skazani uciekają z twierdzi przez wydrążony w ścianie otwór. Dzięki zbudowanej własnoręcznie trawie wypływają na morze.
"Ucieczka z Alcatraz" – 22:30, Polsat

"Ucieczka z Alcatraz" – zwiastun filmu

"Czego pragną kobiety" – program TV na sobotę 05.01.2019

Nick Marshall (Mel Gibson) postawił sobie za zadanie awansować na dyrektora agencji reklamowej. Zarząd firmy jednak znalazł konkurencyjnego kandydata, w tej roli Helen Hunt (Darcy Maguire). Brak awansu przyczynił się do coraz częstszego spożywania alkoholu przez Nicka. Pewnego dnia w wyniku doznanego urazu mężczyzna otrzymuje paranormalną zdolność czytania w myślach kobiet. Początkowo jest przerażony tym darem, jednak po czasie zaczyna stosować dla własnych korzyści.
"Czego pragną kobiety" – 22:15, TVN**

d1tb8d8

"Czego pragną kobiety" – zwiastun filmu

"Poznaj mojego tatę" – program TV na sobotę 05.01.2019

Pochodząca z zamożnej rodziny Pam (Teri Polo) zakochuje się z wzajemnością w sanitariuszu Gregu (Ben Stiller). Młodzi chcą się pobrać, lecz Greg musi poprosić o rękę ukochanej jej ojca (Robert De Niro). Idealną okazją wydają się uroczystości weselne siostry Pam. Niestety, ojciec dziewczyny, Jack, od pierwszego spotkania daje odczuć Gregowi dzielące ich różnice klasowe. Mężczyzna uważa, że jego córka zasługuje na kogoś lepszego. Jack, były agent CIA, poddaje Grega serii testów, by zniechęcić go do siebie i swojej rodziny. Pobyt u rodziców Pam staje się dla mężczyzny koszmarem.
"Poznaj mojego tatę" – 20:00, TVN

d1tb8d8

"Poznaj mojego tatę" – zwiastun filmu

"W rytmie hip-hopu" – program TV na sobotę 05.01.2019

Pasją nastoletniej Sary (Julia Stiles), dorastającej w małym miasteczku w Illinois, jest balet. Po śmierci matki dziewczyna przeprowadza się do ojca, muzyka, do Chicago i rozpoczyna naukę w tamtejszej szkole. Zetknięcie z nowym dla niej środowiskiem nie jest łatwe. Sara zaprzyjaźnia się z Chenille (Kerry Washington), której bratem jest utalentowany Derek (Sean Patrick Thomas), gwiazdor klubu hip-hopowego. Derek wprowadza Sarę w świat hip-hopu, a wspólna pasja, taniec, staje się początkiem ich romansu. Na drodze do szczęścia młodych stają uprzedzenia rasowe.
"W rytmie hip-hopu" – 12:45, Polsat

d1tb8d8

"W rytmie hip-hopu" – zwiastun fllmu

d1tb8d8

Podziel się opinią

Share
d1tb8d8
d1tb8d8