Trwa ładowanie...
d2c9uxz

Program TV na sobotę – "Wiek Adaline", "Madagaskar 2" i "Seks w wielkim mieście 2" [13-10-2018]

Dziś w TV "Seks w wielkim mieście 2", romantyczny "Wiek Adaline" i "Madagaskar 2" – wspaniała rozrywka dla całej rodziny. W telewizji WP: "Na skróty". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sobotę 13 października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wiek Adaline"  – program TV na sobotę 13.10.2018
"Wiek Adaline" – program TV na sobotę 13.10.2018 (East News)
d2c9uxz

"Madagaskar 2" – program TV na sobotę 13.10.2018

Lew Alex, Zebra Marty, Żyrafa Melman, Hipopotamica Gloria, Król Julian, Pingwiny i Szympansy zostają wyrzucone na odległy brzeg Madagaskaru. Tym razem Pingwiny postanawiają z wojskową precyzją naprawić wojskowy samolot, aby wyruszyć w daleką podróż. Traf chciał, że zwierzęta przenoszą się do najdzikszego miejsca na ziemi – bezkresnych równin Afryki. To właśnie tam, mieszkańcy nowojorskiego ZOO po raz pierwszy spotkają swoich dzikich współbraci. "Madagaskar 2" to wspaniała rozrywka dla całej rodziny.
"Madagaskar 2" – 20:10, Polsat

"Madagaskar 2" – zwiastun filmu

"Seks w wielkim mieście 2" – program TV na sobotę 13.10.2018

Jedne z najbardziej znanych filmowych przyjaciółek – Carrie (Sarah Jessica Parker), Charlotte (Kristin Davis), Samantha (Kim Cattrall) i Miranda (Cynthia Nixon) powracają w kolejnej części filmu "Seks w wielkim mieście". Carrie mieszka w eleganckim apartamencie na Manhattanie z mężczyzną swojego życia – Mr. Bigiem (Chris Noth). Chociaż od ich ślubu minęły zaledwie dwa lata, to Carrie wyczuwa, że w ich związek już zaczyna wkradać się rutyna i kryzys. Aby oderwać się od codzienności kobieta razem ze swoimi przyjaciółkami wyjeżdża na egzotyczne wakacje do Abu Zabi.
"Seks w wielkim mieście 2" – 23:30, TVN 7

d2c9uxz

"Seks w wielkim mieście 2" – zwiastun filmu

"Wiek Adaline" – program TV na sobotę 13.10.2018

Adaline (Blake Lively) urodziła się na początku XX wieku i jako młoda dziewczyna uległa dziwnemu wypadkowi po którym… przestała się starzeć. Od dziesięcioleci co jakiś czas musi zmienić pracę, miejsce zamieszkania i tożsamość, ale nie ma też dnia kiedy nie pragnie spokoju. Kiedy Adaline poznaje Ellisa (Michiel Huisman), postanawia zaryzykować. Pytanie tylko czy Adaline otworzy się na tyle aby zdradzić mu swój sekret… „Wiek Adaline” to piękna opowieść o sile miłości i więziach, które zostają w nas na długo.
"Wiek Adaline" – 21:45, TVN

"Wiek Adaline" – zwiastun filmu

"Na skróty" – program TV na sobotę 13.10.2018

Idąc skrótem przez las można zaoszczędzić sporo czasu w drodze do szkoły. Jednak jak się okazuje nikt z miejscowych dzieciaków nie ma odwagi aby z niego korzystać. Według lokalnych opowieści, w tajemniczym domu przy drodze mieszka starzec, który miał związek z zaginięciem kilku nastolatków sprzed wielu lat. "Na skróty" to amerykański horror z Katriną Bowden i Jeremy Bastian w rolach głównych.
"Na skróty" – 23:50, Telewizja WP

d2c9uxz

"Gość" – program TV na sobotę 13.10.2018

Pewnego dnia do drzwi rodziny Petersonów dzwoni nieznajomy. Na progu pojawia się David (Dan Stevens) twierdząc, że przyjaźnił się i służył z nieżyjącym synem pani domu. David oznajmia wszystkim, że ma coś ważnego do przekazania każdemu z członków rodziny, więc Laura (Sheila Kelley) wzruszona szczerością mężczyzny zaprasza go do środka i oferuje nocleg. David dość szybko zaprzyjaźnia się z całą rodziną, jednak kiedy w małym miasteczku zaczyna dochodzić do serii niewyjaśnionych zniknięć – okazuje się, że David nie jest do końca tym, za kogo się podaje.
"Gość" – 23:30, TVP 2

"Gość" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d2c9uxz

Podziel się opinią

Share

d2c9uxz

d2c9uxz