Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę. "Zaginiona dziewczyna", "Prosto w serce" i "Pingwiny z Madagaskaru" [29-09-2018]

Dziś w TV świetny thriller "Zaginiona dziewczyna", komedia romantyczna "Prosto w serce" i animacja dla całej rodziny "Pingwiny z Madagaskaru". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sobotę 29 września.

Program TV na sobotę. "Zaginiona dziewczyna", "Prosto w serce" i "Pingwiny z Madagaskaru" [29-09-2018]Źródło: SPL/East News
d24gqur
d24gqur

"Prosto w serce" – program TV na sobotę 29.09.2018

Alex Fletcher (Hugh Grant)
jest gwiazdą muzyki lat 80-tych, a jego kariera już się dawno skończyła.
Pewnego dnia popularna piosenkarka Cora Corman proponuje mu napisanie utworu, który mieliby zaśpiewać w duecie. Rzecz w tym, że Alex nigdy nie napisał żadnego utworu. Zwraca się więc o pomoc do Sophie Fisher (Drew Barrymore)
. Sophie jednak z niechęcią podchodzi do współpracy z kimkolwiek, a szczególnie z Aleksem. "Prosto w serce" to ciepła komedia romantyczna, idealna na chłodny wieczór.
"Prosto w serce" – 19:00, TVN Siedem

"Prosto w serce" – zwiastun filmu

"Pingwiny z Madagaskaru" – program TV na sobotę 29.09.2018

Po sukcesie "Madagaskaru" słynne pingwiny dostały własny film fabularny. Teraz Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy będą musieli stawić czoło dr Oktawiuszowi Mackiewiczowi, który przybiera postać ośmiornicy Dave'a. Wraz z pomocą zespołu "Północny Wiatr", pingwiny zrobią wszystko aby powstrzymać złowrogiego doktora… "Pingwiny z Madagaskaru" to pełna humoru animacja dla całej rodziny.
"Pingwiny z Madagaskaru" – 20:10, Polsat

"Gra dla dwojga" – program TV na sobotę 29.09.2018

Claire (Julia Roberts) i Ray (Clive Owen) są szpiegami korporacyjnymi i pracują w konkurencyjnych firmach. Oboje mają jednak podobne zadanie – muszą zdobyć informację o produkcie, jaki przyniesie fortunę firmie, która opatentuje go jako pierwsza. Rzecz w tym, że Claire i Ray zakochują się w sobie… "Gra dla dwojga" to szpiegowski romans, który udowadnia nam, że nigdy nie wiadomo, komu ufać.
"Gra dla dwojga" – 21:15, TVN Siedem

"Gra dla dwojga" – zwiastun filmu

"Zaginiona dziewczyna" – program TV na sobotę 29.09.2018

"Zaginiona dziewczyna" to niesamowity, wizjonerski thriller w reżyserii Davida Finchera, na podstawie bestsellerowej powieści Gillian Flynn. W dniu piątej rocznicy ślubu Nick (Ben Affleck) zgłasza na policję zaginięcie swojej żony – Amy (Rosamund Pike). Pod presją policji i zainteresowania mediów idealny obraz zgranego małżeństwa zaczyna pękać. W pewnym momencie pada podejrzenie, że to właśnie Nick zabił swoją żonę. "Zaginiona dziewczyna" to świetnie napisany film, który trzyma w napięciu do ostatniej minuty.
"Zaginiona dziewczyna" – 21:30, TVP 1

"Zaginiona dziewczyna" – zwiastun filmu

"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" – program TV na sobotę 29.09.2018

Kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) po raz kolejny pakuje się w kłopoty. Ty razem Will Turner (Orlando Bloom) udaje się razem z dotychczasowym wrogiem Barbossą (Geoffrey Rush) w podróż na Daleki Wschód, gdzie ma nadzieję odnaleźć mapy pomocne w odnalezieniu Sparrowa. Tymczasem Davy Jones (Bill Nighty) wraz z lordem Beckettem (Tom Hollander) zawierają układ zagrażający życiu wszystkich piratów na całym świecie. "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" to kolejna część przygód najsłynniejszego pirata Sparrowa.
"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" – 21:45, TVN

"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d24gqur
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24gqur