ycipk-ghvi0f
ycipk-ghvi0f

Przyłbice i kaptury - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tytuł oryginalny

Przyłbice i kaptury

Gatunek

przygodowy, serial, kostiumowy

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

1985

Czas trwania

60 min.

Obsada

Piotr Grabowski - 1947-03-30 (map[])

Stanisław Zatłoka - 1944-08-02 (Witold) (Witold)

Ewa Biała - 1956-06-29 (map[])

Małgorzata Jakubiec - 1937-08-03 (map[])

Barbara Szymanowska - 1955-01-02 (map[])

Aleksander Wołejko Wołejko - 1942-08-25 (map[])

Bogdan Łysakowski - 1932-01-10 (Żołnierz krzyżacki) (Żołnierz krzyżacki)

Jerzy Rogowski - 1951-08-23 (Wasylko) (Wasylko)

Andrzej Żółkiewski - 1952-02-15 (Krzyżak) (Krzyżak)

Andrzej Mrozek - 1940-06-08 (Hrabia Baldwin von Helwenstein) (Hrabia Baldwin von Helwenstein)

Józef Grzeszczak - 1945-03-16 (map[])

Wojciech Przyboś - 1957-03-18 (map[])

Henryk Staszewski - 1927-12-06 (map[])

Jerzy Tyczyński - 1907-04-08 (map[])

Marian Krawczyk - 1950-01-02 (map[])

Sylwester Zawadzki - 1952-12-28 (map[])

Mariusz Luszowski - 1957-01-04 (map[])

Roch Siemianowski - 1950-08-04 (Hubert Czarny z Borów) (Hubert Czarny z Borów)

Bożena Krzyżanowska - 1957-09-06 (Zyta) (Zyta)

Tadeusz Paradowicz - 1956-05-27 (Ulik) (Ulik)

Paweł Tchórzelski - (map[])

Stanisław Jaroszyński - 1935-05-05 (Brat Egon) (Brat Egon)

Jan Hencz - 1946-08-13 (map[])

Jerzy Zygmunt Nowak - 1940-03-05 (Gnatem) (Gnatem)

Edwin Petrykat - 1947-02-11 (Radomir z Sośnicy) (Radomir z Sośnicy)

Ryszard Radwański - (map[])

Jerzy Mularczyk - 1956-04-29 (map[])

Kazimierz Wysota - 1954-03-02 (Siemaszko) (Siemaszko)

Zdzisław Szymański - 1914-07-21 (Stary Prus) (Stary Prus)

Andrzej Szenajch - (Włodko) (Włodko)

Włodzimierz Adamski - (map[])

Jerzy Tkaczyk - (Stary Prus) (Stary Prus)

Włodzimierz Skoczylas - (Fałszywy handlarz relikwiami porywający Unę) (Fałszywy handlarz relikwiami porywający Unę)

Andrzej Krasicki - (Ojciec Bartłomiej) (Ojciec Bartłomiej)

Eliasz Kuziemski - 1922-07-30 (Doradca księcia Witolda) (Doradca księcia Witolda)

Ryszard Jabłoński - 1952-07-04T00:00:00.000Z (Zbylut) (Zbylut)

Włodzimierz Musiał - (Dziobak) (Dziobak)

Józef Fryźlewicz - 1932-03-01 (Johann Vogelweder) (Johann Vogelweder)

Kazimierz Ostrowicz - 1921-09-22 (Sługa Brennera) (Sługa Brennera)

Arkadiusz Bazak - (Sonnenberg) (Sonnenberg)

Henryk Niebudek - (Sługa w łaźni) (Sługa w łaźni)

Bogusz Bilewski - 1930-09-25 (Dzieweczka) (Dzieweczka)

Eugeniusz Korczarowski - 1937-05-07 (map[])

Zbigniew Lesień - (Peter Vogelweder) (Peter Vogelweder)

Bolesław Abart - 1935-08-03 (Kanonik Dunin) (Kanonik Dunin)

Marek Piestrak - (map[])

Erwin Nowiaszek - (map[])

Bruno O'Ya - 1933-02-12 (Brunon Brenner) (Brunon Brenner)

Zdzisław Tobiasz - 1926-05-13 (Kanonik Dunin) (Kanonik Dunin)

Józef Nalberczak - (map[])

Eugeniusz Kujawski - (Wysłannik Krzyżaków) (Wysłannik Krzyżaków)

Andrzej Wilk - 1943-01-30 (map[])

Wiktor Grotowicz - (Członek rady królewskiej) (Członek rady królewskiej)

Stanisław Michalski - 1932-09-03 (Mikołaj) (Mikołaj)

Eugeniusz Kamiński - (Brat Lasota) (Brat Lasota)

Zygmunt Bielawski - (map[])

Henryk Machalica - 1930-06-18 (Mikołaj Trąba) (Mikołaj Trąba)

Andrzej Gałła - (Rycerz litewski) (Rycerz litewski)

Mieczysław Voit - 1928-08-02 (Brat Albert) (Brat Albert)

Sławomir Jóźwik - (Dowódca orszaku królewskiego) (Dowódca orszaku królewskiego)

Marek Frąckowiak - 1950-08-16T00:00:00.000Z (Jaksa z Wolborza) (Jaksa z Wolborza)

Tadeusz Borowski - (Kuno von Lichtenstein) (Kuno von Lichtenstein)

Marian Kociniak - 1936-01-11 (Furtia) (Furtia)

Andrzej Precigs - (Vento z Waldenberg) (Vento z Waldenberg)

Maciej Kozłowski - 1957-09-08 (Benko) (Benko)

Marta Klubowicz - 1963-02-08 (Una) (Una)

Piotr Dąbrowski - (map[])

Andrzej Wojaczek - (Rumbold) (Rumbold)

Piotr Garlicki - (Andrzej) (Andrzej)

Henryk Bista - 1934-03-12 (Maciej Kostur) (Maciej Kostur)

Ryszard Kotys - 1932-03-20 (Kosooki) (Kosooki)

Krzysztof Kolberger - 1950-08-13 (narrator) (narrator)

Zdzisław Kuźniar - (Hrabia Heinrich von Warmsdorf) (Hrabia Heinrich von Warmsdorf)

Stefan Kąkol - (Biskup) (Biskup)

Stanisław Jaskułka - (brat Zygfryd) (brat Zygfryd)

Iwona Bielska - 1952-09-07 (Vera Vogelweder) (Vera Vogelweder)

Piotr Siejka - (map[])

Leon Niemczyk - 1923-12-15 (Fryderyk von Walennrode) (Fryderyk von Walennrode)

Jerzy Trela - 1942-03-14 (Brat Erazm) (Brat Erazm)

Emil Karewicz - 1923-03-13 (Władysław II Jagiełło) (Władysław II Jagiełło)

ycipk-ghvi0f
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-ghvi0f
ycipk-ghvi0f