Trwa ładowanie...
d2njsc1
"Przysięga milczenia": trzymający w napięciu thriller tylko na antenie WP. Premiera w piątek 28 lipca [WIDEO]

"Przysięga milczenia": trzymający w napięciu thriller tylko na antenie WP. Premiera w piątek 28 lipca [WIDEO]

"Przysięga milczenia" to reżyserskie dzieło Stephena Gyllenhaala, ojca znanego aktorskiego rodzeństwa, Jake'a i Maggie Gyllenhaal. W roli głównej występuje bardzo popularna w latach 90. gwiazda "Krzyku" Neve Campbell. Tego nie można przegapić!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2njsc1

Szesnaście lat temu spokój cichego miasteczka amiszów Painters Mill w Ohio zakłóciła seria brutalnych morderstw. Jedną z najbardziej pokrzywdzonych wówczas osób była młodziutka Kate Burkholder (Neve Campbell). Traumatyczne przeżycia skłoniły dziewczynę do opuszczenia społeczności. Obecnie, już jako dorosła kobieta, Kate decyduje się powrócić do rodzinnego miasta, w którym przyjmuje posadę szefa policji. Wydaje się, że uporała się już ze swoją trudną przeszłością. Niestety szybko okazuje się, że tajemniczy zabójca nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Telewizja Wirtualnej Polski - jak nas oglądać? To proste!

d2njsc1

Intrygujący thriller o kobiecie, która musi zmierzyć się ze swoją trudną przeszłością i mrocznymi rodzinnymi sekretami, a także rozwiązać ponurą kryminalną zagadkę. Za reżyserię odpowiada wyróżniony nominacją do nagrody Emmy Stephen Gyllenhaal ("W imię miłości", "Paris Trout"). Scenariusz wyszedł spod pióra Marka Malone'a("Śmiertelnie mroźna zima"). Wiarygodną kreację aktorską stworzyła Neve Campbell - gwiazda lat 90.

"Przysięga milczenia" w telewizji WP 28 lipca o 21:00.

d2njsc1

Podziel się opinią

Share

d2njsc1

d2njsc1