Trwa ładowanie...

"Rambo: Pierwsza krew": zobacz kultowy film na WP Pilot [WIDEO]

- Wielki film, który tworzy historię kina, a zarazem świetny film akcji, nietracący na atrakcyjności nawet 35 lat po premierze - takimi epitetami Łukasz Knap z redakcji WP Film podsumowujemy hit "Rambo: Pierwsza krew". Film zostanie wyemitowany w programie TV Puls 10 września o 22:25. Nie musisz włączać telewizora, żeby go zobaczyć. Wystarczy, że wejdziesz na platformę WP Pilot.

d1nvbja
d1nvbja

Seria "Rambo" uczyniła z Sylvestra Stallone'a prawdziwą gwiazdę kina akcji i zapisała się złotymi zgłoskami w historii gatunku. Nie byłoby to oczywiście możliwe bez niezapomnianego debiutu - "Rambo: Pierwsza krew". Filmu, który łączy elementy widowiskowego akcyjniaka i wojennego dramatu, trzymającego w napięciu do ostatniej minuty.

John Rambo (Sylvester Stallone)
, weteran wojny w Wietnamie podróżuje od miasta do miasta szukając swych kolegów z wojska. Kiedy na żądanie szeryfa Teasle'a nie chce opuścić miasteczka, zostaje aresztowany. Wkrótce jednak ucieka i jest gotów prowadzić samotną wojnę. Jedyną osobą która może go powstrzymać, to jego dawny dowódca Samuel Trautman....

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1nvbja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nvbja