Trwa ładowanie...
patronat
09-08-2016 10:43

"Randka na weselu": zobacz fragmenty

"Randka na weselu": zobacz fragmentyŹródło: getty
d3207we
d3207we

Mike i Dave Stangle'owie uwielbiają przygody i dobrą zabawę - są młodzi, spontaniczni i -delikatnie mówiąc- trochę przeginają. Tak uważa ich rodzina. Kiedy Jeanie (ich siostra) zaręcza się i zaczyna planować ślub, cała familia domaga się, by niepokorni bracia przyszli na wesele z porządnymi dziewczynami. Zobacz jak to się skończyło. Prezentujemy fragmenty filmu *"Randka na weselu".*

Scenę interwencji uświetniają retrospekcje z wcześniejszych imprez rodzinnych, które były udane, póki Mike i Dave nie zalali się w trupa i wszystkiego nie popsuli. Dlatego tym razem osoby towarzyszące mają być porządne.

Mike i Dave postanawiają ich poszukać w najlepszym, jak im się wydaje, miejscu – portalu Craigslist. Dają ogłoszenie, w którym krótko opisują sytuację: szukają dwóch miłych dziewczyn, które pojadą z nimi na Hawaje, by celebrować ślub siostry i oczywiście nie będą musiały ponieść żadnych kosztów.

Chętnych jest tyle, że chłopcy muszą przesłuchać kandydatki. Poznają przeróżne dziewczyny: miłe, posępne, dziwne, paranoiczne, bliźniaczki wyglądające jak kolesie, laski będące kolesiami.

d3207we

Tatiana i Alice postanawiają zapoznać chłopaków sposobem i to właśnie one jadą z nimi na ślub.

Od tej pory nic nie będzie takie samo – ani wesela, ani Mike i Dave.

"Randka na weselu" w kinach od 12 sierpnia 2016 roku.

d3207we
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3207we