Trwa ładowanie...

Randki w czasach Tindera? Tak wyglądają w Nowym Jorku. Obejrzyj fragment filmu "21 x Nowy Jork” [WIDEO]

- Narzekaliśmy, że wszystkim chodzi tylko o seks. A później poszliśmy do łóżka – opowiada o swojej ostatniej Tinderowej randce dziewczyna spotkana w nowojorskim metrze przez Piotra Stasika. Już teraz przedstawiamy fragment filmu "21 x Nowy Jork", który wchodzi do kin 21 lipca.

d39xzrm

- Adama poznałam dwa dni temu. Najpierw poszliśmy się czegoś napić w klubie. A później poszliśmy do jego domu. Narzekaliśmy, że wszystkim chodzi tylko o seks – opowiada bohaterka filmu "21 x Nowy Jork", która szuka miłości na Tinderze. Zobacz historię bohaterki filmu Piotra Stasika we fragmencie jeszcze przed premierą.

Kim naprawdę są osoby podróżujące nowojorskim metrem? Piotr Stasik skierował kamerę na 21 przypadkowych osób wyłonionych z tłumu pasażerów. Jak wyglądają ich intymne relacje? Jakie są ich seksualne pragnienia? W filmie poznajemy 21 osobistych, pełnych emocji historii. – Czy to jest w ogóle dozwolone, żeby być znów tak szczęśliwym? – pyta dziewczyna, która w jednej ze scen całuje się z poznanym niedawno mężczyzną.

Nowy Jork widziany okiem Piotra Stasika jest kłębowiskiem namiętności, tęsknot, ale i rozczarowań. Czy bliskość dziś to przede wszystkim seks? Poruszające obrazy Nowego Jorku i hipnotyzująca muzyka wprowadzają w trans, dzięki któremu możemy zbliżyć się do nieznajomych.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ten wielopoziomowy film o samotności, tęsknocie za emocjami, i potrzebie komunikacji jest też lustrem, w którym możemy się przejrzeć, jeśli... starczy nam odwagi. "21 x Nowy Jork" może być opowieścią o tobie.

Film Piotra Stasika zyskał uznanie na zagranicznych i polskich festiwalach filmowych, otrzymując m.in. nominację w kategorii Najlepszy Film Dokumentalny do Europejskiej Nagrody Filmowej i specjalne wyróżnienie jury dla najlepszego reżysera w Konkursie Fiction/Non-Fiction 14. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity.

d39xzrm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39xzrm