Trwa ładowanie...
d230d80

Tom Cruise miał wypadek na planie "Mission Impossible 6". To musiało boleć!

W przeciwieństwie do większości gwiazd Hollywood Tom Cruise nie lubi korzystać z usług kaskaderów i sam wykonuje nawet najbardziej niebezpieczne ewolucje. Niestety ma to swoją cenę, o czym 55-letni aktor przekonał się na londyńskim planie nowego filmu z serii "Mission Impossible".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Cruise w trakcie feralnego skoku na dach budynku
Tom Cruise w trakcie feralnego skoku na dach budynku (youtube.com/Mega Video)
d230d80

Jak podaje serwis TMZ, Tom Cruise został ranny podczas kręcenia kaskaderskiego ujęcia, w którym gwiazdor skacze z rusztowania na dach sąsiedniego budynku. Na zamieszczonym filmiku widać, że rozpędzony Cruise wykonał kilkumetrowy skok i złapał się rękami krawędzi dachu, uderzając przy tym nogami o ścianę.

Wszystko wskazuje na to, że nie było to częścią scenariusza, gdyż po wspięciu się na górę Cruise wyraźnie utykał na jedną nogę. Na razie nie wiadomo, czy jego obrażenia są poważne.

d230d80

Tom Cruise wielokrotnie mówił, że większość niebezpiecznych scen w jego filmach powstało bez udziału kaskadera. Doskonałym tego przykładem jest akcja z samolotem w filmie "Mission: Impossible Rogue Nation":

"Mission Impossible 6" ma trafić do kin 27 lipca 2018 r. Niebawem Cruise pojawi się w filmie "Barry Seal: Król przemytu", zaś na rok 2019 zaplanowano premierę drugiej części "Top Gun".

d230d80

Podziel się opinią

Share

d230d80

d230d80