Trwa ładowanie...

Ray Parker Jr. nie lubi nowej piosenki "Ghostbusters"

Share
Ray Parker Jr. nie lubi nowej piosenki "Ghostbusters"
dmywe71

Ray Parker Jr., twórca przeboju "Ghostbusters" do filmu z 1984 roku, niekoniecznie jest zachwycony nowym nagraniem.

Nowy motyw przewodni nagrali Fall Out Boy i Missy Elliott.

Parker Jr. starał się być dyplomatyczny, ale nie dało się ukryć, że nie jest fanem piosenki. - Szkoda, ze twórcy filmu nie zadzwonili do mnie, żebym popracował z młodymi artystami, pomógł im wybrać właściwy kierunek - powiedział laureat Grammy. - To ciekawy numer. Nie powiem, że dobry ani zły.

dmywe71

Oryginał można przypomnieć sobie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że nowe nagranie powstało do nadchodzącego filmu "Ghostbusters. Pogromcy duchów", w którym w rolach głównych występują kobiety - Leslie Jones jako Patty Tolan, tropicielka duchów i historyk, Melissa McCarthy jako Abby Yates, naukowiec specjalizująca się w badaniach paranormalnych, specjalistka od pułapek, Kristen Wiig jako Erin Gilbert, fizyk i wojowniczka oraz Kate McKinnon jako Jillian Holtzmann, inżynier nuklearny i ekspert od sprzętu bojowego.

W produkcji zobaczymy również Chrisa Hemswortha (jako sekretarza pań), Andy'ego Garcię (burmistrz Nowego Jorku), Michaela K. Williamsa (Hawkins), Matta Walsha i Neila Caseya (zagra czarny charakter). Z oryginalnej obsady pojawią się Sigourney Weaver, Annie Potts, Ernie Hudson, Bill Murray i Dan Aykroyd.

Premiera została wyznaczona na 15 lipca 2016 roku.

dmywe71
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmywe71
dmywe71