Trwa ładowanie...

''Red 2'': Bezczelne zachowanie Bruce'a Willisa podczas wywiadu!

''Red 2'': Bezczelne zachowanie Bruce'a Willisa podczas wywiadu!Źródło: Tanweer Films
d4dz2bn
d4dz2bn

Dziennikarz, który przeprowadzał wywiad z aktorem na pewno się tego nie spodziewał! Bruce Willis potraktował gospodarza w bardzo lekceważący sposób.

Bruce Willis i Mary Louise Parker przyjechali do Londynu, by promować swój najnowszy film - "Red 2". Podczas filmowanego wywiadu radiowego dla stacji Magic 105.4 aktor zaskoczył nie tylko prezentera, ale także koleżankę po fachu. Jamie Edwards mający nieszczęście wywiad przeprowadzać, starał się przez całą rozmowę nawiązać współpracę z Willisem, ten jednak najwyraźniej nie miał na to ochoty. Aktor stwierdził, że jego praca (jako aktora w filmie "Red 2") została skończona, zatem nie powinien się zajmować taką małą i głupią rzeczą, jaką jest promocja.

Wstęp wywiadu był obiecujący, ale później rozmowa stała się nieprzyjemna a odpowiedzi Willisa prostackie. Biedny dziennikarz starał się uratować sytuację a aktorka przysłuchiwała się monologowi gwiazdora z narastającym zdziwieniem. Na pytanie gospodarza - w jakim miejscu najbardziej podobało mu się kręcenie filmu, aktor bezczelnie odparł : "W Istanbule". Mimo, że nie nakręcono tam ani jednego ujęcia.

Przykładów jest sporo. Jamie Edwards zapytał,jak aktor chciałby wypromować film na co Willis odparł: "W ogóle. Wolałbym wyciągnąć kopyta".

Biedna Parker musiała się pogodzić z tymi nonsensami, Willis całkowicie zdominował ją w tym wywiadzie. Co się stało z sympatycznym aktorem?

Fragmenty wywiadu możecie obejrzeć poniżej:

d4dz2bn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dz2bn