Trwa ładowanie...
d37a470

Richard Gere z żoną młodszą o 33 lata. Jest piękna

Gwiazdor "Pretty Woman" trzykrotnie się żenił. Ma 69 lat, więc jest duża szansa na to, że tym razem dotrzyma przysięgi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Richard Gere z żoną Alejandrą Silvą
Richard Gere z żoną Alejandrą Silvą (Getty Images)
d37a470

Alejandra Silva jest hiszpańską dziennikarką, ma 36 lat. Richard Gere to jej drugi mąż. Z pierwszym rozstała się po trzech latach małżeństwa. Z tego związku ma syna, Alberta, który w grudniu skończy 7 lat. Gere i Silva również niedawno doczekali się potomka. W lutym tego roku para przywitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - chłopca, jednak jego imię nie jest znane.

Gere miał już dwie żony: pierwszą z nich była supermodelka Cindy Crawford, drugą aktorka Carey Lowell. Gere i Silva wzięli cichy ślub po trzech latach randkowania. Znają się jednak znacznie dłużej, ponieważ aktor był "przyjacielem rodziny" Alejandry. W wywiadzie, jakiego udzielili krótko po ceremonii, przekonywali, że są najszczęśliwszymi ludźmi na świecie i codziennie budzą się z uśmiechami na twarzach.

Dobry humor ich najwyraźniej nie opuszcza. Wyglądali na przeszczęśliwych podczas nowojorskiego festiwalu filmowego Tribeca. Trudno nie zauważyć podobieństwa pani Gere do Julii Roberts, dawnej ekranowej partnerki Richarda, prawda?

Getty Images

Zobacz także: Królikowski zabrał nową dziewczynę na festiwal, na którym była Wieniawa: "Robi wszystko żebyśmy uwierzyli, że jest szczęśliwy"

d37a470

Podziel się opinią

Share

d37a470

d37a470