Trwa ładowanie...
d1u8xwx
Aktualności

Richard Jenkins strzela z Tomem Cruise'em

Share
Richard Jenkins strzela z Tomem Cruise'em
Źródło: megafon.pl
d1u8xwx

*Richard Jenkins dołączył do obsady filmu "One Shot".*

Obraz będzie adaptacją książki Lee Childa znanej w Polsce pod tytułem "Jednym strzałem". Jest to dziewiąty tom serii, której bohaterem jest Jack Reacher, były żandarm wojskowy, człowiek inteligentny i niebezpieczny.

Pewnego dnia na placu w Indianie padają strzały. Ginie pięć przypadkowych osób. Sprawca pozostawia za sobą wyraźny trop, którym podążają policjanci. Kryminalista James Barr zostaje szybko schwytany, jednak po aresztowaniu milczy. Dopiero po jakimś czasie, w rozmowie z adwokatem, prosi o spotkanie z Jackiem Reacherem. Co łączy psychopatę Barra z Reacherem, twardzielem w wiecznej podróży? Do czasu, gdy Reacher przybywa do zakładu karnego, Barr zostaje pobity do nieprzytomności i zapomina, co wydarzyło się feralnego dnia. Reacher postanawia sam poskładać elementy układanki.

d1u8xwx

Tom Cruise zagra główną rolę. Rosamund Pike wcieli się w jego ukochaną, a David Oyelowo detektywa prowadzącego dochodzenie w sprawie strzelaniny. Jenkins wystąpi jako prokurator oskarżający snajpera.

Premiera planowana jest na 8 lutego 2013 roku. Reżyseruje Christopher McQuarrie według scenariusza, który napisał razem z Lee Childem i Joshem Olsonem.

Richarda Jenkinsa możemy obecnie oglądać w komedii "To tylko sex".

ZOBACZ TAKŻE:

d1u8xwx

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d1u8xwx

Podziel się opinią

Share
d1u8xwx
d1u8xwx