Trwa ładowanie...
vin diesel
30-08-2013 09:03

''Riddick'': Za kulisami filmu [wideo]

''Riddick'': Za kulisami filmu [wideo]
d4e9oy5

Twórcy przedstawili fanom krótki materiał wideo, przedstawiający kulisy produkcji *"Riddicka". O filmie opowiada jego główny gwiazdor - Vin Diesel.*

- Nie wiem ile razy byłem już wykreślany z listy i pozostawiony sam sobie, na śmierć, więc to nic nowego - słyszymy słowa Riddicka w pierwszych ujęciach krótkiego making ofu.

- Gdy kręciliśmy "Kroniki Riddicka", myśleliśmy o trzech filmach - wyjaśnia już sam Diesel. - Obiecaliśmy fanom, że będziemy tę historię kontynuować.

d4e9oy5

- Szybko zgodziliśmy się co do punktu wyjścia: pozostawienia Riddicka na śmierć w egzotycznym świecie - dodaje reżyser i współscenarzysta David Twohy. - Nikt nie chciałby zostać na tej planecie na 24 godziny - przyznaje Diesel. - Riddick chce, po prostu, wrócić do domu.

Przypomnijmy, że tym razem Riddick - znany już z filmów "Pitch Black" i "Kroniki Riddicka" - znajdzie się na jałowej, obcej planecie, pozostawiony na pewną śmierć. Będzie walczył z trizonami (bizonami na trzech nogach), błotnymi demonami oraz dwoma oddziałami łowców głów.

U boku Diesela na ekranie pojawią się m.in. Karl Urban, Katee Sackhoff i David Bautista, a także Jordi Molla, Matt Nable, Bokeem Woodbine, Raoul Trujillo i Nolan Gerard Funk.

Polska premiera zapowiedziana została na 4 września.

d4e9oy5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e9oy5