ycipk-3qij9b

Robert Pattinson o swojej roli Mrocznego Rycerza. "Batman nie jest bohaterem"

O nowym "Batmanie" robi się coraz głośniej. Do obsady dołączają kolejne gwiazdy, poznaliśmy czarny charakter, a teraz odtwórca głównej roli udzielił obszernego wywiadu. Pattinson stwierdził, że nie nadawałby się do filmu o bohaterze i jego zdaniem Batman wcale nim nie jest.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Pattinson do dziś jest kojarzony głównie z sagą "Zmierzch", choć od jej zakończenia minęło już 7 lat
Robert Pattinson do dziś jest kojarzony głównie z sagą "Zmierzch", choć od jej zakończenia minęło już 7 lat (Materiały prasowe)
ycipk-3qij9b

Niedawno ujawniono, że do obsady "The Batman" dołączyła Zoe Krawitz jako Catwoman, a Paul Dano został wytypowany na czarny charakter – Riddlera. Wiadomo także, że producenci zakończyli rozmowy z Jonah Hillem, który ostatecznie nie pojawi się jako przeciwnik Batmana. W najnowszym wywiadzie dla "New York Timesa" Robert Pattinson opowiadał o swoim podejściu do filmu i tego, jak postrzega rolę Batmana/Bruce'a Wayne'a.

Obejrzyj zwiastun filmu "Joker":

ycipk-3qij9b

- Batman nie jest bohaterem. To skomplikowana postać. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek mógł zagrać prawdziwego bohatera - zawsze musi być coś nie tak – mówił gwiazdor "Zmierzchu".

Zapytany o to, co go najbardziej ekscytuje w "The Batman", wspomniał o uwielbieniu dla reżysera, Matta Reevesa ("Projekt: Monster", "Ewolucja Planety Małp"). I oczywiście samego Batmana, który jest "zaj…stą postacią".

Batman Materiały prasowe
Podziel się

- On nie jest złotym chłopcem, w przeciwieństwie do prawie każdej innej postaci z komiksu – twierdził Pattinson.

ycipk-3qij9b

Film "The Batman" znajduje się w fazie przedprodukcyjnej. Premiera została zapowiedziana na 25 czerwca 2021 r. Ostatni raz w Batmana wcielał się Ben Affleck, który jednak nie doczekał się samodzielnego filmu o obrońcy Gotham. Ale zbierał bardzo dobre recenzje po występach w "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości" czy "Lidze Sprawiedliwości".

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3qij9b

ycipk-3qij9b
ycipk-3qij9b