Trwa ładowanie...
d4mtqqg

Robin Williams: Ostatnie zdjęcia zmarłego aktora

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robin Williams: Ostatnie zdjęcia zmarłego aktora
(Facebook)
d4mtqqg

Pogrążeni w żałobie fani i przyjaciele *Robina Williamsa nadal nie mogą uwierzyć w śmierć aktora. Internet zalała fala kondolencji autorstwa miłośników jego talentu, kolegów po fachu, a nawet prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamy (więcej tutaj). Wśród materiałów związanych z aktorem znalazły się również dwa ostatnie zdjęcia Williamsa.*

Pierwsze z nich to tzw. selfie, na którym tragicznie zmarły aktor pozuje z małą małpką. Fotografia została umieszczona przez niego w jednym z serwisów społecznościowych.

(fot. Instagram)

d4mtqqg

Drugie zdjęcie zostało wykonane przez anonimowego internautę* w lodziarni Dairy Queen w mieście Lindstrom w stanie Minesota.* 63-letni komik pozuje na nim z pracownicą knajpki. Fotografia trafiła do sieci 30 czerwca, w czasie kiedy Robin Williams przebywał tam na odwyku (więcej tutaj).

(fot. Facebook)

Słynny aktor został znaleziony martwy w poniedziałek 11 sierpnia w swoim domu w północnej Kalifornii. Makabrycznego odkrycia dokonała jego asystentka. Na konferencji prasowej rzecznik szeryfa w hrabstwie Marin poinformował, że bezpośrednią przyczyną śmierci komika było niedotlenienie organizmu. Robin Williams powiesił się na pasku przymocowanym do drzwi. Przy ciele aktora policjanci zabezpieczyli zakrwawiony nóż, a na ramieniu denata odnaleziono rany. Aktor najprawdopodobniej próbował podciąć sobie żyły.

Robin Williams osierocił trójkę dzieci. Od wielu lat walczył z alkoholizmem, uzależnieniem od narkotyków i głęboką depresją.

d4mtqqg

Podziel się opinią

Share
d4mtqqg
d4mtqqg