Trwa ładowanie...

Roma Gąsiorowska przeszła metamorfozę. Wygląda świetnie

Aktorka przygotowuje się do roli trenerki fitness. W związku z tym wzięła się za swoją sylwetkę. Efekt jest powalający.

Share
Roma Gąsiorowska przeszła metamorfozę. Wygląda świetnie
Źródło: Materiały prasowe
d252s0c

Umięśnione ciało Gąsiorowskiej można ostatnio często oglądać na Instagramie. Nic dziwnego, że chętnie się nim chwali – wygląda świetnie. Jej forma to zasługa diety i ćwiczeń.

W lipcu pochwaliła się smukłym brzuchem i dodała opis: "Zaczęłam ostre treningi. Ciało znowu staje się silne, smukłe i przede wszystkim wytrzymałe. To ważne przy takiej ilości zadań, stresu i obowiązków. Mogę powiedzieć tyle: jestem z siebie zadowolona i dumna. Nie odpuszczam. Chcę więcej. Zaczęłam pracę nad nowym projektem. Wkrótce więcej info."

A teraz opublikowała zdjęcie w szortach z opisem: "Były diety, były treningi, nie było zmiłuj. Dziś próba czytania ostatecznej wersji scenariusza".

Aktorka wciela się w jedną z głównych ról w komedii romantycznej "Całe szczęście". To historia Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk)
, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski). Niespodziewanie w jego życiu pojawia się pełna energii popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska), która wywróci wszystko do góry nogami.

"Całe szczęście" Materiały prasowe
"Całe szczęście" Źródło: Materiały prasowe

Roma Gąsiorowska, przygotowując się do roli, była pod okiem specjalistów z Centrum Sportu i Dietetyki Anny Lewandowskiej - Healthy Center by Ann - w tym dietetyk Alicji Krajowskiej oraz głównego trenera centrum, Kuby Głąba, mistrza Polski w fitnessie sylwetkowym.
Nową sylwetkę Romy Gąsiorowskiej na dużym ekranie będziemy mogli oglądać 8 marca – wtedy "Całe szczęście" trafi do kin.

d252s0c

Podziel się opinią

Share
d252s0c
d252s0c