Trwa ładowanie...
d1vpnp5
Megafon.pl
Aktualności

Rooney Mara nie powróci w kontynuacji ''Dziewczyny z tatuażem''. Kto zostanie nową Lisbeth Salander?

Wraz z informacją, iż Rooney Mara nie wystąpi w filmie "The Girl in the Spider's Web", czyli kontynuacji "Dziewczyny z tatuażem", zaczęły pojawiać się kandydatury potencjalnych następczyń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rooney Mara jako Lisbeth Salander
Rooney Mara jako Lisbeth Salander (Materiały prasowe)
d1vpnp5

Rola Lisbeth Salander jest do wzięcia, a typowane są do niej Natalie Portman ("Jackie"), Scarlett Johansson ("Ghost in the Shell") i Alicia Vikander ("Tomb Raider"). Na razie są to jednak tylko internetowe spekulacje. Wiadomo jednak, że studio Sony Pictures chce całkiem nowej obsady, więc nie należy też spodziewać się Daniela Craiga jako Mikaela Blomkvista.

Przypomnijmy, że hollywoodzka "Dziewczyna z tatuażem" była drugą ekranizacją jednego z tomów słynnej trylogii "Millenium" Stiega Larssona (pierwszą była europejska koprodukcja w reżyserii Nielsa Ardena Opleva i Daniela Alfredsona z Noomi Rapace jako Lisbeth).

d1vpnp5

Nowy obraz nie powstanie jednak na podstawie kolejnych tomów Larssona, lecz ich kontynuacji pióra szwedzkiego pisarza i dziennikarza Davida Lagercrantza. W Polsce książka znana jest pod tytułem "Co nas nie zabije", a w Stanach jako "The Girl in the Spider's Web". Zdjęcia rozpoczną się we wrześniu tego roku.

*Do kin thriller trafi 5 października 2018 roku. *

Za kamerą staje Fede Alvarez ("Martwe zło", "Nie oddychaj"). Alvarez, Steven Knight ("Tabu") i Jay Basu odpowiadają za scenariusz.

d1vpnp5

Podziel się opinią

Share

d1vpnp5

d1vpnp5