Trwa ładowanie...

Rozbierana scena Marilyn Monroe z filmu „Skłóceni z życiem” przypadkiem odnaleziona.

Podejrzewano, że przepadła na zawsze – jedna z wyciętych scen z filmu „Skłóceni z życiem” z Marilyn Monroe w roli głównej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rozbierana scena Marilyn Monroe z filmu „Skłóceni z życiem” przypadkiem odnaleziona.Źródło: Getty Images
d188wj8
d188wj8

Rozbierana scena z Marilyn Monroe finalnie nie trafiła do filmu „Skłóceni z życiem”. Mimo wszystko została zrealizowana i jak podejrzewają historycy kina należała do jednej z pierwszych odważnych scen w kinie dźwiękowym Hollywood.

Taśma w filmowa z nagraną sceną została odnaleziona przez Charlesa Casillo – biografa Marilyn Monroe, który przygotowywał się do napisania kolejnej książki o aktorce. Casillo odnalazł zaginiony materiał w sejfie Curtice’a Tylora – syna producenta filmu „Skłóceni z życiem” Franka Tylora. John Huston – reżyser filmu usunął rozbieraną scenę z Marilyn Monroe w roli głównej uważając ją za zbędą w całym opowiadaniu filmowym. Mimo to producent filmu Frank Tylor ją zachował.

„Skłóceni z życiem” to jeden z ostatnich filmów z udziałem Marilyn Monroe. Opowiada o atrakcyjnej kobiecie, która zaraz po rozwodzie wyjeżdża za miasto w towarzystwie dwóch przyjaciół. Na ekranie Monroe pojawia się w towarzystwie Clarka Gable’a i Montgomery’ego Clifta.

Marilyn Monroe w filmie „Skłóceni z życiem”

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d188wj8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d188wj8