Trwa ładowanie...
rozdzieleni
17-02-2015 09:44

"Rozdzieleni": Zobacz polski zwiastun [WIDEO]

"Rozdzieleni": Zobacz polski zwiastun [WIDEO]Źródło: East
dv6d1dc
dv6d1dc

*"Rozdzieleni" to nowe dzieło Michela Hazanaviciusa, autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty". W rolach głównych wystąpiły Berenice Bejo – zdobywczyni nagrody dla najlepszej aktorki na festiwalu filmowym w Cannes ("Przeszłość") oraz Annette Bening – dwukrotna laureatka Złotego Globu ("Wszystko w porządku" i "Julia"). Zobacz premierowo polski zwiastun wstrząsającego dramatu.*

Film "Rozdzieleni" był nominowany do Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes w 2014 roku. Muzykę skomponował Selim Azzazi – twórca ścieżki dźwiękowej do "Aleksandra" Olivera Stone’a.

O czym jest film?

W wyniku rosyjskiej inwazji na Czeczenię 9-letni Hadji traci rodziców. Osierocony, wspólnie ze swoim malutkim bratem, ucieka z rodzinnych stron i dołącza do tłumu uchodźców. W trakcie tułaczki Hadji poznaje Carole (Bérénice Bejo) – pracownicę komisji praw człowieka w Unii Europejskiej. Z jej pomocą chłopiec powoli otrząsa się z wojennych doświadczeń i wraca do normalnego życia. Nie wie, że poszukuje go starsza siostra, której cudem udało się ocaleć z rzezi.

Premiera "Rozdzielenych" w polskich kinach już 27 marca.

dv6d1dc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv6d1dc