Trwa ładowanie...

''Runner Runner'': Justin Timberlake robi ciemne interesy z Benem Affleckiem

Share
''Runner Runner'': Justin Timberlake robi ciemne interesy z Benem Affleckiem
dgf2du5

Do sieci trafił klip zapowiadający thriller *"Runner Runner" z Justinem Timberlakiem i Benem Affleckiem w rolach głównych.*

Bohaterem obrazu jest student uczelni w Princeton (Justin Timberlake), który z trudnością spłaca zaciągnięte kredyty studenckie. Aby zasilić kieszeń, zgadza się podjąć pracę u Ivana Blocka (Ben Affleck), miliardera prowadzącego nielegalny interes opierający się na hazardzie w internecie.
We fragmencie, który znajduje się pod tym adresem, widać, jak Block namawia chłopaka, by pracował z nim.

dgf2du5

W thrillerze występują także Gemma Arterton, Oliver Cooper i Anthony Mackie. Za kamerą staje Brad Furman ("Prawnik z Lincolna"). Do kin dzieło trafi 8 października.

Tymczasem potwierdziły się wcześniejsze plotki i Justin Timberlake wystąpił razem z kolegami z 'N Sync podczas gali MTV Video Music Awards. Boysband wykonał przeboje "Girlfriend" i "Bye Bye Bye". Sam wokalista zaprezentował ponadto mieszankę własnych hitów - "Take Back the Night", "SexyBack", "My Love", "Cry Me A River" i "Se?orita" - oraz dwa najnowsze single "Suit & Tie" i "Mirrors". Podczas gali odebrał również nagrodę Michael Jackson Video Vanguard. Gala odbyła się 25 sierpnia w Nowym Jorku.

Samodzielny dorobek Justina Timberlake'a zamyka album "The 20/20 Experience" z marca 2013 roku. 30 września ukaże się sequel dzieła.

Ben Affleck przyjął niedawno rolę Batmana w sequelu obrazu "Człowiek ze stali" roboczo zatytułowanym "Superman vs. Batman".

dgf2du5

Podziel się opinią

Share
dgf2du5
dgf2du5