Trwa ładowanie...
telewizja
+1
17-02-2010 09:55

Rusza TeleShow.pl - serwis dla miłośników programów TV

Rusza TeleShow.pl - serwis dla miłośników programów TV
d3ahk70
d3ahk70

Wystartowała pierwsza w polskim Internecie największa baza informacji o programach telewizyjnych oraz o gwiazdach show-biznesu. *TeleShow.pl to wiarygodne źródło wiadomości dla fanów polskich i zagranicznych programów telewizyjnych, obejmujące opisy programów, biografie, informacje o odcinkach, streszczenia, zdjęcia - taka baza w Internecie jeszcze nie istnieje!*

Serwis TeleShow.pl kierujemy do miłośników programów telewizyjnych, tak polskich, jak i zagranicznych. Baza danych na temat programów telewizyjnych i osób ze świata TV jest ogromna i różnorodna. To serwis dla każdego, z jednej strony wykorzystujący plotki i informacje zasłyszane w kuluarach, z drugiej strony - to rzetelne źródło informacji dla fanów programów telewizyjnych – skupiające dane o godzinach emisji programów oraz stacjach, które te programy emitują.

Nastolatek, pani domu, kobieta pracująca i fan motoryzacji znajdzie tu to, czego szuka – przystępnych treści w ładnej oprawie graficznej. Witryna może okazać się też doskonałym źródłem informacji dla tych, którym zdarzyło się „przegapić” odcinek ulubionego programu – dzięki streszczeniom poszczególnych odcinków, newsom czy opisom łatwo nadrobią zaległości.

Serwis ma logiczną strukturę – jego trzonem są katalogi programów i gwiazd oraz powiązane z nimi treści – artykuły, galerie zdjęć, zwiastuny, migawki i odcinki programów. Podajemy użytkownikom na tacy mnóstwo informacji, ukazujemy kulisy największych telewizyjnych produkcji, a świat telewizyjnego show-biznesu nie ma dla nas tajemnic. Użytkownicy mają pewność, że otrzymają ciekawe, często unikalne treści w ładnym wydaniu. – mówi Marta Steiner, Kierownik Projektu.

d3ahk70

Serwis stanowi pierwszą w polskim Internecie tak obszerną i różnorodną bazę danych, zawierającą: szczegółowe opisy programów, sylwetki prowadzących i uczestników, ich biografie, newsy i galerie zdjęć. Mocną stroną serwisu jest baza programów zagranicznych, o których wciąż niewiele wiemy, bo nie istnieje konkurencyjny serwis, który by publikował podobne informacje. Znalazły się tu także streszczenia poszczególnych odcinków oraz terminy ich emisji.

Zobacz także:

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

SŁYNNA POLKA NAGUSIEŃKO ]( http://film.wp.pl/pawlakowna-o-zlotym-sercu-6025283556319873g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) ** Bogaty kontent uporządkowano i pogrupowano w obszerne katalogi: programów oraz osób (Ludzie TV). System tagów i linków pozwala łatwo przejść do wiadomości oraz sekcji tematycznie ze sobą powiązanych. Użytkownik może więc przeszukiwać bazę w zależności od potrzeb, według klucza: programy zagraniczne lub polskie, najnowsze lub najpopularniejsze, jest także lista nadchodzących show.
Istnieje również możliwość skorzystania z alfabetycznego katalogu programów, przeszukania bazy według stacji na jakiej program jest (był) nadawany.

d3ahk70

Internauta może też zdecydować, czy zależy mu na znalezieniu programów, które aktualnie są nadawane w TV, czy chce poszukać audycji archiwalnych.

Witrynę wyróżnia również przejrzystość, logiczna struktura, a także nowoczesna grafika i intuicyjna nawigacja. Dzięki temu użytkownik z łatwością dotrze do interesujących go materiałów, a przy okazji może znaleźć powiązane z nimi treści.

Treści publikowane w serwisie, powiązane są ze sobą w sposób, który umożliwia użytkownikom szybkie i proste znalezienie wielu informacji odpowiadających ich zainteresowaniom. Na przykład fan Magdy Mołek, oglądający galerię jej zdjęć z konkretnego programu, łatwo odnajdzie strony innych produkcji, w których prezenterka brała udział, a także newsy i albumy ze zdjęciami, powiązane zarówno z nią, jak i programami, w których występuje lub wystąpiła – mówi Marta Malik-Ryl, pomysłodawczyni serwisu.

d3ahk70

Celem jest osiągnięcie czołowej, stabilnej pozycji na rynku serwisów rozrywkowych, merytorycznie związanych z programami typu show.

Zobacz także:

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

SŁYNNA POLKA NAGUSIEŃKO ]( http://film.wp.pl/pawlakowna-o-zlotym-sercu-6025283556319873g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d3ahk70
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ahk70