Trwa ładowanie...
d1e3qsn

Ryan Gosling i Russell Crowe to ''Równi goście''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryan Gosling i Russell Crowe to ''Równi goście''
d1e3qsn

W sieci pojawił się zwiastun thrillera detektywistycznego "Nice Guys. Równi goście". W produkcji w głównych rolach występują Ryan Gosling i Russell Crowe.

Akcja filmu rozgrywać się będzie w latach 70. XX wieku w Los Angeles. Fabuła skoncentruje się na dwóch bohaterach. Jeden z nich, Jackson Healy (w tej roli Russell Crowe), alkoholik na odwyku, jest osiłkiem do wynajęcia. Drugi, Holland March (Ryan Gosling), to pechowy prywatny detektyw. Losy obu połączy samobójstwo przemijającej gwiazdy porno, której ciocia jest przekonana, że jej siostrzenica żyje. Sprawa okaże się o wiele bardziej skomplikowana i doprowadzi panów do odkrycia daleko sięgającego spisku.

d1e3qsn

W obsadzie znaleźli się również Margaret Qually, Matt Bomer, Keith David, Beau Knapp, Kim Basinger i Jack Kilmer. Scenariusz napisali Shane Black i Anthony Bagarozz. Black ("Iron Man 3") zajął się również reżyserią. Za produkcję odpowiada Joel Silver ("Matrix", "Non-Stop").

- Czy to komedia z akcją czy thriller z żartami, jedno jest pewne: ta dwójka jest bardzo zabawna - komentuje Black. - Ta para się ludziom bardzo spodoba.

Premiera "The Nice Guys" planowana jest na 20 maja 2016 roku.

d1e3qsn

Podziel się opinią

Share

d1e3qsn

d1e3qsn