Trwa ładowanie...
d1fqocf
Aktualności

''Rysiek Lwie Serce'': Już od 9 listopada - na tydzień przed oficjalną premierą trafi na ekrany kin w całej Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Rysiek Lwie Serce'': Już od 9 listopada - na tydzień przed oficjalną premierą trafi na ekrany kin w całej Polsce
(Monolith Films)
d1fqocf

Już w najbliższy weekend oraz świąteczny poniedziałek „RYŚKA LWIE SERCE” zobaczyć będzie można w Multikinach oraz sieci Cinema City w całej Polsce.

W środę odbyła się oficjalna premiera bajki z udziałem gwiazd dubbingu: Eweliny Lisowskiej, Krzysztofa Ibisza oraz Katarzyny Kwiatkowskiej. Czerwony dywan zastąpiła trawa, na której wdzięcznie prężył się przez cały wieczór krokodyl Gustaw z kompleksem smoka. Sala pękała w szwach, a widzowie – nie tylko dzieci – wychodzili z sali kinowej z szerokim uśmiechem.

Przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem.

d1fqocf

Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

Oficjalna polska premiera filmu zaplanowana jest na 15 listopada.

d1fqocf

Podziel się opinią

Share

d1fqocf

d1fqocf