Trwa ładowanie...

''Rzeź'': Chrtistoph Waltz podpadł Polańskiemu!

''Rzeź'': Chrtistoph Waltz podpadł Polańskiemu!Źródło: Kino Świat
d1erh8y
d1erh8y

Kiedy na planie jednego filmu współpracuje ze sobą aż czterech laureatów Oscara, konflikt osobowości staje się rzeczą nieuniknioną. Przekonał się o tym gwiazdor Tarantino, Christoph Waltz, który na planie „Rzezi” wdał się w potyczkę z samym reżyserem filmu – Romanem Polańskim.

Słynący z demonicznych ról Christoph Waltz, jedyny aktor na świecie, który nawet scenę picia mleka umie zamienić w pełnokrwisty dreszczowiec, nieopatrznie podpadł Romanowi Polańskiemu. A wszystko dlatego, że tarantinowski Hans Landa śmiał w trakcie zdjęć do filmu zakwestionować jeden z pomysłów reżysera. Oto, jak całe zajście wspomina urodzony w Wiedniu aktor:

Mieliśmy mały spór. Roman zareagował zdaniem: „Nie musisz mi tłumaczyć, robię to od 60 lat”. Z tym nie da się sprzeczać. On po prostu się nie myli. Nakręcił swój pierwszy film na rok przed moimi narodzinami, a nie jestem przecież młodziakiem. Nie mogę więc kwestionować jego decyzji. Jego opinia to gwarancja skuteczności. Sam na tym tracę, jeśli podważam wizję reżysera z 60-letnim dorobkiem.

Mistrzowska komedia Romana Polańskiego „Rzeź”, zagości w polskich kinach już 20 stycznia. Obok Waltza w filmie wystąpiła aktorska śmietanka Hollywood – John C. Reilly oraz laureatki Oscara – Jodie Foster i Kate Winslet, którym występ w „Rzezi” przyniósł nominacje do Złotego Globu dla najlepszych aktorek w komedii i musicalu.

"Rzeź" w kinach od 20 stycznia.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d1erh8y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1erh8y