Trwa ładowanie...
d3b59w1

"Salem": Marilyn Manson jest przerażający! Zobacz, jak wygląda w 3. sezonie serialu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Salem": Marilyn Manson jest przerażający! Zobacz, jak wygląda w 3. sezonie serialu
(Gareth Cattermole/Getty Images)
d3b59w1

* A to niespodzianka! Do obsady "Salem" dołączył znany kontrowersyjny muzyk. W sieci pojawił się fragment 3. sezonu serialu z udziałem Marilyna Mansona. Zobaczcie, jak teraz wygląda!*

"Salem" opowiada o słynnych procesach kobiet oskarżonych o czynienie zaklęć. Serial oparty jest na wydarzeniach, które miały miejsce w Massachusetts w XVII wieku.

W kolejnej odsłonie amerykańskiego serialu Marilyn Manson wcieli się w czarny charakter. Zagra szalonego Thomasa Dinleya. W zwiastunie widać, że będzie to przerażająca postać, na której widok od razu dostaje się gęsiej skórki.

d3b59w1

Trzeba jednak przyznać, że na ekranie trudno rozpoznać rockmana. Bez tony makijażu na twarzy, do czego nas przyzwyczaił, zmienił się nie do poznania. Ostatni raz w serialu oglądać go można było w "Synach Anarchii". Teraz artysta powraca w jeszcze bardziej nietypowym i intrygującym wydaniu.

W rolach głównych w "Salem" występują Janet Montgomery jako Mary Sibley, Shane West jako kapitan John Alden, Seth Gabel jako Cotton Mather, Ashley Madekwe jako Tituba, Tamzin Merchant jako Anne Hale, Elise Eberle jako Mercy Lewis, Iddo Goldberg jako Isaac Walton, Joe Doyle jako baron Sebastian Marburg i Oliver Bell w roli syna Mary. Premiera trzeciej odsłony została wyznaczona na 2 listopada.

Przypomnijmy, że w styczniu 2015 roku ukazał się dziewiąty album kapeli rockmana, "The Pale Emperor". 14 lutego 2017 roku Marilyn Manson wyda nowy longplay "Say10".

(Fot. Kadr z serialu)

(Fot. Instagram)

d3b59w1

ZOBACZ AKTUALNY PROGRAM TELEWIZYJNY

d3b59w1

Podziel się opinią

Share

d3b59w1

d3b59w1