Trwa ładowanie...
d2pi6h2

Scarlett Johansson chce współpracować z Woodym Allenem. Ignoruje oskarżenia przeciwko niemu

Scarlett Johansson wyraziła chęć współpracy z Woodym Allenem. Broni go też w sprawie oskarżeń o molestowanie kobiet, podczas gdy inni aktorzy postanowili odwrócić się od reżysera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Scarlett Johansson wspiera Woddy'ego Allena
Scarlett Johansson wspiera Woddy'ego Allena (Wikimedia Commons CC0)
d2pi6h2

Woody Allen musi kolejny raz mierzyć się z oskarżeniami o molestowanie. W grudniu 2017 r. na łamach dziennika "Los Angeles Times" ukazał się artykuł, w którym była żona reżysera Mia Farrow i jej adoptowana córka Dylan przypomniały sprawę z początku lat 90., kiedy to Allen miał dopuścić się molestowania 7-letniej Dylan Farrow. Śledztwo zakończyło się w 1993 r. - nie było żadnych dowodów na molestowanie. Allen przez lata powtarzał, że to kłamstwo.

ZOBACZ TEŻ: Scarlett Johansson i Paul Rudd opowiadają, jak to jest być superbohaterem

Po tekście w gazecie od Allena odwróciło się kilku czołowych aktorów Hollywood. Colin Firth, Timothée Chalamet oraz Ellen Page zrezygnowali ze współpracy z reżyserem. Na przeciw nim stanęła Scarlett Johansson, która postanowiła bronić Allena.

d2pi6h2

- Kocham Woody'ego Allena. Dowiódł swojej niewinności i mu wierzę. Mogłabym z nim pracować zawsze - stwierdziła.

Wcześniej wsparcie dla Allena wyraził Alec Baldwin. W styczniu 2018 r. uznał, że "to smutne i nie fair", że nie chcą z nim współpracować.

d2pi6h2

Podziel się opinią

Share
d2pi6h2
d2pi6h2