ycipk-4l5dbk

Scarlett Johansson chce współpracować z Woodym Allenem. Ignoruje oskarżenia przeciwko niemu

Scarlett Johansson wyraziła chęć współpracy z Woodym Allenem. Broni go też w sprawie oskarżeń o molestowanie kobiet, podczas gdy inni aktorzy postanowili odwrócić się od reżysera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Scarlett Johansson wspiera Woddy'ego Allena
Scarlett Johansson wspiera Woddy'ego Allena (Wikimedia Commons CC0)
ycipk-4l5dbk

Woody Allen musi kolejny raz mierzyć się z oskarżeniami o molestowanie. W grudniu 2017 r. na łamach dziennika "Los Angeles Times" ukazał się artykuł, w którym była żona reżysera Mia Farrow i jej adoptowana córka Dylan przypomniały sprawę z początku lat 90., kiedy to Allen miał dopuścić się molestowania 7-letniej Dylan Farrow. Śledztwo zakończyło się w 1993 r. - nie było żadnych dowodów na molestowanie. Allen przez lata powtarzał, że to kłamstwo.

ZOBACZ TEŻ: Scarlett Johansson i Paul Rudd opowiadają, jak to jest być superbohaterem

ycipk-4l5dbk

Po tekście w gazecie od Allena odwróciło się kilku czołowych aktorów Hollywood. Colin Firth, Timothée Chalamet oraz Ellen Page zrezygnowali ze współpracy z reżyserem. Na przeciw nim stanęła Scarlett Johansson, która postanowiła bronić Allena.

- Kocham Woody'ego Allena. Dowiódł swojej niewinności i mu wierzę. Mogłabym z nim pracować zawsze - stwierdziła.

Wcześniej wsparcie dla Allena wyraził Alec Baldwin. W styczniu 2018 r. uznał, że "to smutne i nie fair", że nie chcą z nim współpracować.

ycipk-4l5dbk
ycipk-4l5dbk
ycipk-4l5dbk
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4l5dbk