Trwa ładowanie...
d5z35a7

Selena Gomez, Robert Duvall, Ed Harris w filmie Jamesa Franco

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selena Gomez, Robert Duvall, Ed Harris w filmie Jamesa Franco
d5z35a7

Selena Gomez, Vincent D'Onofrio, Robert Duvall, Ed Harris, Bryan Cranston i Danny McBride zagrają w nowym filmie Jamesa Franco.

Nowy reżyserski projekt hollywoodzkiego gwiazdora to adaptacja powieści Johna Steinbecka "W niepewnym boju" ("In Dubious Battle"). Książka napisana w 1936 roku odwołuje się do strajku wędrownych pracowników sezonowych w kalifornijskich sadach. Buntują się oni przeciwko wyzyskującym ich sadownikom, a ich eskalująca złość wkrótce wymyka się spod kontroli i przeistacza w niebezpieczny fanatyzm. Ta powieść o niepokojach społecznych, jest jednocześnie historią młodego człowieka, Jima Nolana, który poszukując celu w życiu, odnajduje powołanie w roli przywódcy robotników.

Do udziału w filmie stający za kamerą James Franco zaprosił Selenę Gomez, Vincenta D'Onofrio, Roberta Duvalla, Eda Harrisa, Bryana Cranstona i Danny'ego McBride'a. Franco również wystąpi w filmie i sportretuje Jima Nolana.

Nad scenariuszem pracuje Matt Rager, który z Franco wcześniej pracował przy adaptacjach powieści Williama Faulknera "Kiedy umieram" oraz "Wściekłość i wrzask".

Zdjęcia do filmu ruszają w marcu.

d5z35a7

Podziel się opinią

Share

d5z35a7

d5z35a7