Trwa ładowanie...
dlxoa09

Sienna Miller, Zoe Saldana i Elle Fanning u Bena Afflecka

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sienna Miller, Zoe Saldana i Elle Fanning u Bena Afflecka
dlxoa09

Sienna Miller, Zoe Saldana i Elle Fanning zagrają w najnowszym filmie Bena Afflecka, "Live By Night".

Obraz będzie adaptacją powieści Dennisa Lehane'a, "Nocne życie" ("Live By Night"). Wydana w 2012 roku książka autora kryminału "Gdzie jesteś Amando?", którego ekranizacją Ben Affleck debiutował jako reżyser w 2007 roku, opowiada o czasach prohibicji w USA. Głównym bohaterem jest Joe Coughlin, syn kapitana policji, który wiąże się ze światkiem przestępczym.

Sienna Miller zagra Emmę, dziewczynę, w której Joe Coughlin zakochuje się na początku opowieści i która okazuję się być kobietą jego szefa. Zoe Saldana wcieli się w Graciellę Suarez, którą bohater poznaje, kiedy wkracza w światek przestępczy w Tampa. Elle Fanning sportretuje natomiast Lorettę Figgis, córkę szeryfa i początkującą aktorkę, która wpada w kłopoty.

dlxoa09

Obraz "Live By Night" trafi do kin za oceanem 17 października 2016 roku.

Ostatnim dziełem w reżyserskim w dorobku Afflecka jest "Operacja Argo".

Sienna Miller zagrała ostatnio w filmach "Foxcatcher" i "High Rise", które czekają na swoją premierę. W przyszłym roku aktorkę będzie można zobaczyć również w obrazie "American Sniper" Clinta Eastwooda, u boku Bena Mendelsohna i Ryana Reynoldsa w "Mississippi Grind", w komedii "Business or Pleasure" Kena Scotta, w komediodramacie "Hippie Hippie Shake" oraz u boku Johnny'ego Deppa w "Black Mass".

Zoe Saldana można było niedawno oglądać w "Strażnikach Galaktyki". W przyszłym roku aktorkę będzie można podziwiać w filmie biograficznym "Miles Ahead".

Elle Fanning to 16-letnia gwiazda kina. Zagrała już m.in. u Alejandro Gonzáleza Inárritu w dramacie "Babel", Terry'ego George'a w "Drodze do przebaczenia", Davida Finchera w "Ciekawym przypadku Benjamina Buttona", Sofii Coppoli w "Somewhere. Między miejscami" oraz J.J. Abramsa w "Super 8". Obecnie młodą aktorkę można podziwiać w obrazie "Czarownica" Roberta Stromberga.

dlxoa09

Podziel się opinią

Share
dlxoa09
dlxoa09