Trwa ładowanie...
sinister 2
25-08-2015 13:12

"Sinister 2" na pierwszym miejscu polskiego box office!

"Sinister 2" na pierwszym miejscu polskiego box office!Źródło: East news
d7gjozg
d7gjozg

*"Sinister 2", druga część jednego z najbardziej kasowych horrorów ostatnich lat, przyciągnął do kin całą widownię pierwszej części już w pierwszy weekend wyświetlania, stając się tym samym liderem polskiego box office. Druga część Sinister była także najchętniej oglądanym filmem w Polsce w ostatni weekend. Film zobaczyło blisko 50 000 widzów. To największe otwarcie horroru w Polsce od czasu World War Z (z lipca 2013r).*

"Sinister 2" to kontynuacja horroru świetnie przyjętego przez krytykę, która w zaskakujący i oryginalny sposób rozwija temat z pierwszej części, podnosząc poziom strachu na rzadko spotykany pułap.

Szeryf So&So kontynuuje śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, która doprowadziła do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku zamieszkałego przez Courtney Collins, która wraz z synami Zachiem i Dylanem, ukrywa się tu przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom. Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy przeszłości i da nowy początek krwawej krucjacie zła.

d7gjozg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7gjozg