Trwa ładowanie...
d2wf6n9

Siostra Anny Przybylskiej nie wierzy w postanie filmu o zmarłej aktorce

Agnieszka Kubera ma wątpliwości, czy powstanie film o jej słynnej siostrze. Najbliżsi gwiazdy słyszą ciągłe obietnice, ale konkretów jak nie było, tak nie ma.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powstanie filmu o Ani Przybylskiej jest zagrożone?
Powstanie filmu o Ani Przybylskiej jest zagrożone? (East News, Fot: VIPHOTO)
d2wf6n9

Nie wiemy, co będzie dalej i czy film powstanie. Cieszymy się tym co mamy, czyli książką o Ani, która właśnie wyszła. To chcemy celebrować, bo to jest pewna rzecz – powiedziała Agnieszka Kubera w rozmowie z "Faktem".

- Nie ma powodów do obaw, wszystko jest dobrze - ucina wątpliwości reżyser Radosław Piwowarski w rozmowie z WP. Wcześniej potwierdził, że scenariusz jest zamknięty, ale projekt wymaga wielu ustaleń. Wciąż nie ma wybranej aktorki do głównej roli. Planowany termin zdjęć to marzec przyszłego roku.

Czy ten termin jest realny? Najbliżsi gwiazdy mają duże wątpliwości, ponieważ scenariusz jest wciąż mocno poprawiany.

d2wf6n9

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 r. w Gdyni. Sławę przyniosła jej drugoplanowa rola policjantki Maryli w serialu "Złotopolscy". Oprócz tego w jej filmografii znalazły się m.in. takie tytuły jak "Superprodukcja", "Rh+", "Dzień świra", "Daleko od noszy" oraz "Złoty środek". Aktorka zmarła 5 października 2014 r. po długiej walce z nowotworem trzustki.

Radosław Piwowarski o Annie Przybylskiej

d2wf6n9

Podziel się opinią

Share

d2wf6n9

d2wf6n9