Trwa ładowanie...
d3q7b3s

"Słyszałem, że mocno wstrząsnął ludźmi w Polsce". Gwiazda "Gry o tron" o "Klerze" Smarzowskiego

Grał Boromira we "Władcy Pierścieni" i Neda Starka w "Grze o tron". Teraz przyjechał do Polski, aby promować serial "Broken", w którym wciela się w rolę księdza. Zapytaliśmy go, czy widział "Kler".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Sean Bean najbardziej znany jest z ról w ekranizacji "Władcy Pierścieni" oraz hitu HBO "Gra o tron"
Sean Bean najbardziej znany jest z ról w ekranizacji "Władcy Pierścieni" oraz hitu HBO "Gra o tron" (East News)
d3q7b3s

11 października wystartował kanał BBC First, na którym zobaczymy brytyjskie seriale. Na uroczyste otwarcie przybył aktor Sean Bean, znany z roli Neda Starka, uwielbianego przez wszystkich bohatera "Gry tron".

- W serialu "Broken" gram księdza – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską.* – Rozwijanie tej postaci było wspaniałym doświadczeniem. Poznawanie, kim jest. Dowiadywanie się o jego marzeniach, lękach, przemyśleniach, demonach i walce, którą toczy sam ze sobą. To była bardzo satysfakcjonująca praca. Zapamiętam tę rolę na zawsze. Chyba jest najlepszą, jaką do tej pory grałem* - tłumaczy Bean.

d3q7b3s

ZOBACZ TEŻ: Arek Jakubik o filmie "Kler":

Duchowny walczący z własnymi demonami? Coś nam to przypomina. Zapytaliśmy więc aktora, czy słyszał o "Klerze" Wojciecha Smarzowskiego. Odpowiedź zaskakuje.

- Niestety go nie oglądałem, ale widziałem reklamy. Słyszałem też, że ludzie o nim mówią. I to bardzo pozytywnie. Podobno to świetny dramat. Słyszałem też, że mocno wstrząsnął ludźmi tu, w Polsce.

d3q7b3s

Sean Bean zdradził też, że nie jest to jego pierwsza wizyta w Polsce.

- Byłem tu już kilka razy. Ostatnio w Krakowie odwiedzałem przyjaciół. Padał śnieg, zwiedzaliśmy klasztor, atmosfera była niesamowita. Ale nigdy wcześniej nie byłem w Warszawie. Znam trochę historię tego miasta i podziwiam odwagę jego mieszkańców. Cieszę się, że tu jestem.

W "Grze o tron" widzieliśmy go po raz ostatni w 2011 r. U bohaterów sporo się zmieniło. W rozmowie z WP Bean pochwalił się, że dalej śledzi serial, choć ma jeszcze kilka odcinków do nadrobienia. A kto jego zdaniem powinien wygrać "Grę o tron"?

d3q7b3s

- Oczywiście trzymam kciuki za moją rodzinę. Za Starków! – odpowiada ze śmiechem.

  East News
(East News)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3q7b3s

Podziel się opinią

Share
d3q7b3s
d3q7b3s