Trwa ładowanie...
d1bpsgd

Śmierć kaskaderki na planie "Deadpoola 2". Tragedii można było uniknąć?

W 48 godzin po poniedziałkowej tragedii na planie "Deadpoola 2" wznowiono zdjęcia. Tymczasem na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące okoliczności śmierci kaskaderki, która zastępując jedną z głównych aktorek, poniosła śmierć na miejscu. Czy tragedii można było uniknąć?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miejsce wypadku na planie filmu "Deadpool 2"
Miejsce wypadku na planie filmu "Deadpool 2" (Youtube.com)
d1bpsgd

Zaraz po feralnym wypadku pojawiło się wiele wpisów mówiących o tragedii, ale nie było w nich zbyt wielu szczegółów. Ekipa była na tyle powściągliwa, że nie podała nawet personaliów ofiary. Dopiero dzień po tragedii okazało się, że zmarłą była 40-letnia Joi Harris. Dziś dowiadujemy się, że dublująca Zazie Beetz kobieta wykonywała niebezpieczny numer bez kasku. Jak podaje serwisu Deadline, Harris została zatrudniona na zastępstwo zaledwie tydzień wcześniej i ekipa "Deadpoola 2" nie zdążyła go dla niej przygotować. Dla 40-latniej weteranki sportów motocyklowych był to debiut w roli dublerki.

W lokalnych mediach świadkowie twierdzą, że przed śmiertelnym wypadkiem kobieta czterokrotnie bezpiecznie wykonała swój numer. Za piątym razem coś poszło nie tak, straciła panowanie nad motocyklem i przez szybę wpadła do pobliskiego budynku. Mając kask na głowie jej szasne na przeżycie z pewnością byłby dużo wyższe.

Aktualnie trwa dochodzenie, które ma wyjaśnić, jak dokładnie doszło do tragedii. Własne śledztwo prowadzić będzie też Amerykańska Gildia Aktorów - Amerykańska Federacja Artystów Radiowych i Telewizyjnych (SAG-AFTRA).

Śmierć koleżanki dotknęła całą ekipę. - Dziś, w tragedii, straciliśmy członkinię naszego zespołu - napisał Ryan Reynolds, który wciela się w tytułowego bohatera. - Jesteśmy załamani i zdruzgotani... chociaż nie da się tego porównać ze smutkiem i niewyobrażalnym bólem, które muszą odczuwać jej rodzina i przyjaciele. W ich stronę kieruję swoje serce - razem ze wszystkimi, którzy ją znali.

d1bpsgd

Niedawno opublikowano zapowiedź filmu, którą można obejrzeć poniżej:

Zobacz szczegółowy opis filmu Deedpool 2

d1bpsgd

Podziel się opinią

Share

d1bpsgd

d1bpsgd