Trwa ładowanie...
Śmierć na obozie harcerskim. Robert Gliński wraca z mocnym thrillerem. Pierwszy zwiastun "Czuwaj" [WIDEO]

Śmierć na obozie harcerskim. Robert Gliński wraca z mocnym thrillerem. Pierwszy zwiastun "Czuwaj" [WIDEO]

Do sieci trafił zwiastun najnowszego filmu Roberta Glińskiego. "Czuwaj" to thriller rozgrywający się w świecie nastolatków ery internetu i mediów społecznościowych.
Share
dytuewx

Zarys fabuły przedstawia się następująco: dwie grupy młodzieży z odmiennych światów, reprezentujące dwa różne systemy wartości zostają postawione naprzeciw siebie na skutek ryzykownej decyzji dorosłych. To, co miało być lekcją odpowiedzialności i tolerancji, przeradza się w twardą walkę o przywództwo. Z jednej strony wiara w szlachetne ideały, a z drugiej brutalne prawo silniejszego.

Relacje między młodymi ludźmi stają się napięte. Odizolowani od zewnętrznego świata, ujawniają swoje prawdziwe, szokujące oblicza.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W obsadzie znaleźli się Mateusz Więcławek ("Kamienie na szaniec", "Belfer", "Czerwony pająk"), Magdalena Wieczorek, Michał Włodarczyk ("Powidoki", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Lejdis", "Luksus"), Maciej Musiałowski ("Druga szansa" - serial, "Gigant"), Jakub Zając ("Belfer" - serial), Zbigniew Zamachowski ("Jack Strong", "Bogowie", "Trzy kolory: Biały", "Cześć, Tereska", "Ogniem i mieczem"), Leszek Lichota ("Wataha", "Karbala", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Lincz") i Artur Barciś ("Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", serial "Ranczo", "Galerianki", "Dekalog").

dytuewx

Reżyseruje Robert Gliński ("Kamienie na szaniec", "Cześć, Tereska", "Wszystko, co najważniejsze"). Data premiery jeszcze nie jest znana.

dytuewx

Podziel się opinią

Share
dytuewx
dytuewx