WP

Smutny sekret Romana Kłosowskiego. Teresa Lipowska opowiedziała o rozterkach przyjaciela

Od śmieci Romana Kłosowskiego minął miesiąc. Wybitny aktor odszedł w wieku 89 lat. Teraz na jaw wychodzą przykre fakty z jego życia. Opowiedziała o nich Teresa Lipowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lipowska i Kłosowski byli wielkimi przyjaciółmi
Lipowska i Kłosowski byli wielkimi przyjaciółmi (AKPA)
WP

18 czerwca Roman Kłosowski spoczął w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Legendarnego aktora pożegnały tłumy miłośników jego talentu, przyjaciół i kolegów.

Kłosowski był blisko z Teresą Lipowską, swoją przyjaciółką i powierniczką. Niedawno 81-letnia aktorka w rozmowie z tygodnikiem "Świat & Ludzie" zdradziła jego przykry sekret.

ZOBACZ TEŻ: Roman Kłosowski o Maliniaku:

WP

Okazuje się, że Kłosowski, uwielbiany i rozpoznawalny, miał kiepskie relację z najbliższą rodziną. Sytuacji nie zmieniła nawet jego choroba.

- Miał nie najlepsze relacje z rodziną. Najbliżej był ze swoim wnukiem Jankiem, który w tym ostatnim, bardzo trudnym czasie, zadbał o najlepszy szpital i codziennie tam był przed pracą - wyznała przyjaciółka Kłosowskiego.

WP

Roman Kłosowski od lat zmagał się z chorobą oczu. Po śmierci żony podupadł na zdrowiu i coraz ciężej było mu radzić sobie w samotności. Dlatego podjął niełatwą decyzję i zamieszkał w domu opieki pod Łodzią.

Choć w pobliżu mieszkał jego syn z rodziną, aktor zrezygnował z ich pomocy. Aktor nie narzekał na swój nowy dom i był zadowolony z opieki.

O złym stanie zdrowia Romana Kłosowskiego media donosiły już od dłuższego czasu. Kiedy Roman Kłosowski trafił do szpitala z zapaleniem płuc, natychmiast znalazła się przy nim Teresa Lipowska.

WP

- W niedzielne południe głaskałam go po ręku. Był już bardzo słaby, z bardzo marnym kontaktem. Ale wiem, iż wiedział, że jestem obok niego - powiedziała w "Super Expressie" aktorka.

Gwiazda nie sądziła, że to będą ich ostatnie wspólne chwile. Aktor zmarł 11 czerwca 2018 r.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP