Trwa ładowanie...
tim burton
22-10-2013 13:33

''Sok z żuka 2'': Tim Burton zabiera się za ''Sok z żuka 2''

Share
''Sok z żuka 2'': Tim Burton zabiera się za ''Sok z żuka 2''
d40f96t

Wszystko wskazuje na to, że kontynuacja *"Soku z żuka" jednak powstanie. Tim Burton właśnie rozpoczął negocjacje w sprawie reżyserii filmu.*

We wrześniu 2011 roku przedstawiciele studia Warner Bros. poinformowali, że są zainteresowani nakręceniem kontynuacji przeboju Burtona z 1988 roku. Na pokład wszedł scenarzysta Seth Grahame-Smith, zaproszenie otrzymał także Michael Keaton, odtwórca głównej roli w oryginalnym filmie. Burton potwierdził wówczas, że weźmie udział w projekcie, jednak nie zdradził, w jakim wymiarze. Później tłumaczył, że decyzję o ewentualnej reżyserii uzależnia od jakości scenariusza. Seth Grahame-Smith najwyraźniej spisał się na medal, bo Burton już rozpoczął rozmowy z przedstawicielami Warner Bros.

Także Keaton, choć mocno zajęty innymi projektami, ma powrócić na plan. W 2010 roku aktor przyznał, że rola Beetlejuice'a to jedna z niewielu w jego karierze, które powtórzyłby bez wahania.

d40f96t

Przypomnijmy, że oryginalny "Sok z żuka" to film, który z Tima Burtona uczynił reżysera z pierwszej ligi Hollywood. Bohaterowie obrazu to para duchów mieszkająca w domu w Nowej Anglii. Gdy do posiadłości wprowadzają się młodzi nowojorczycy, duchy muszą na to odpowiednio zareagować. Oprócz Michaela Keatona w obrazie zagrali m.in. Catherine O'Hara, Jeffrey Jones, Alec Baldwin, Winona Ryder i Geena Davis. Film nagrodzono Oscarem za charakteryzację.

d40f96t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40f96t
d40f96t