Trwa ładowanie...
d24pwz3

''Sok z żuka 2'': Winona Ryder zagra w kontynuacji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Sok z żuka 2'': Winona Ryder zagra w kontynuacji
d24pwz3

*Winona Ryder potwierdziła, że ponownie spotka się na planie filmowym z Timem Burtonem i wystąpi w sequelu "Soku z żuka".*

Oryginalny film z 1988 roku to opowieść o parze duchów mieszkająca w domu w Nowej Anglii. Gdy do posiadłości wprowadzają się młodzi nowojorczycy, duchy muszą na to odpowiednio zareagować. W rolach głównych pojawili się Michael Keaton, Catherine O'Hara, Jeffrey Jones, Alec Baldwin, Winona Ryder i Geena Davis.

Nad scenariuszem kontynuacji pracuje Seth Grahame-Smith. Za kamerę powróci Tim Burton. Michaela Keatona ponownie zobaczymy w roli rozgadanego upiora. Teraz również Winona Ryder potwierdziła, że pojawi się w obsadzie.

d24pwz3

- Nie będzie to remake, tylko kontynuacja po 27 latach od wydarzeń z pierwszego filmu - zapewniła aktorka. - Kocham Lydię. Była wielką częścią mojego życia. Jestem naprawdę ciekawa co się z nią stało przez te 27 lat - wyjawiła Ryder myśląc o postaci jaką zagrała w oryginalnym "Soku z żuka". Aktorka miała wówczas 17 lat i wcieliła się w dość mroczną nastolatkę.

Ryder ostatnio zagrała w filmie "Homefront".

d24pwz3

Podziel się opinią

Share

d24pwz3

d24pwz3