Trwa ładowanie...

"Son of a Gun": Ewan McGregor i Brenton Thwaites na polskim plakacie

"Son of a Gun": Ewan McGregor i Brenton Thwaites na polskim plakacieŹródło: Facebook
d13rt1j

*Ewan McGregor powraca do miejsca, gdzie powstały „Moulin Rouge!” i "Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo". W sensacyjnym thrillerze "Son of a Gun" dawny Obi-Wan Kenobi przejdzie na ciemną stronę mocy i wcieli się w recydywistę i wroga publicznego numer jeden.*

W gangsterskich porachunkach i rabunku milionów w złocie pomoże mu młody adept półświatka – znany z hitów „Dawca pamięci” i „Czarownica” Brenton Thwaites. Brodatego ex-jedi w towarzystwie gotowego na wszystko Padawana zobaczymy na oficjalnym polskim plakacie „Son of a Gun”. „Film, w którym intensywność i napięcie ‘Królestwa zwierząt’ łączą się z epickim rozmachem ‘Gorączki’” (The Hollywood Reporter) wejdzie na ekrany kin 2 stycznia 2015 roku.

Młody JR (Brenton Thwaites) zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden – Brendanem Lynchem (Ewan McGregor). JR staje się podopiecznym gangstera. Wszystko ma jednak swoją cenę. Młody chłopak musi pomóc Brendanowi i jego ekipie w ucieczce z więzienia. W nagrodę za udaną akcję, JR dostaje propozycję udziału w napadzie na złoto warte miliony dolarów. Kiedy w grę wchodzą tak olbrzymie pieniądze, nie można ufać nikomu. Sytuacja zrobi się jeszcze bardziej skomplikowana, kiedy JR zakocha się w pięknej dziewczynie bardzo niebezpiecznego człowieka.

d13rt1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13rt1j