Trwa ładowanie...

"Spider-Man: Homecoming" - Tom Holland pozostanie Człowiekiem-Pająkiem na dłużej

"Spider-Man: Homecoming" doczeka się kontynuacji. Odtwórca głównej roli - Tom Holland -przyznał, że zdjęcia do sequela produkcji ruszą w przyszłym roku.

Share
"Spider-Man: Homecoming" - Tom Holland pozostanie Człowiekiem-Pająkiem na dłużej
Źródło: Materiały prasowe
d38cx09

Najnowsza odsłona o przygodach Człowieka-Pająka nie zdążyła jeszcze wejść na polskie ekrany, a już wiadomo, że w planach jest nakręcenie jej kontynuacji. Wcielający się w postać Petera Parkera aktor Tom Holland w jednym z wywiadów zdradził, że latem 2018 roku ruszą zdjęcia do sequela produkcji "Spider-Man: Homecoming". Gwiazdor dodatkowo uchylił rąbka tajemnicy odnośnie zmian w kreacji głównego bohatera. Na co powinni przygotować się z najbliższej przyszłości miłośnicy komiksowych ekranizacji?

- Pracę nad "Spider-Manem 2" zacznę w połowie lipca przyszłego roku. Myślę, że najciekawszym elementem życia młodego chłopaka jest jego podróż związana z przemianą z chłopca w mężczyznę. Wyobraź sobie, że przebywasz tę drogę posiadając supermoce. To ekscytująca sfera do zbadania – powiedział Tom Holland.

Kevin Feige, czyli szef Marvel Studios, również przybliżył nieco przyszłość kinowego "Spider-Mana". Jego losy podzielone zostaną na pięć filmów:

d38cx09

- Patrzymy na pięcio-filmową historię: "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów", "Homecoming", "Avengers: Infinity War", niezatytułowany sequel "Avengers", "Homecoming 2". To pięcioczęściowa opowieść o podróży Petera Parkera. Wydarzenia z "Wojny Bohaterów" bezpośrednio nawiązują do "Homecoming" oraz do stanu umysłu Petera, kiedy ten powraca do liceum, tak też wydarzenia z kolejnych dwóch filmów z udziałem "Avengers" będą działy się w czasie, gdy Peter kontynuuje naukę w szkole średniej. Ta składająca się z 22 filmów opowieść zakończy się w maju 2019 roku niezatytułowanym filmem o "Avengers", a dwa miesiące później Peter i Spider-Man wprowadzą nas w następstwa wydarzeń z tej produkcji.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Przypomnijmy, że nowy "Spider-Man" pojawił się po raz pierwszy przy okazji premiery wspomnianej przez Feige'a "Wojny bohaterów". "Spider-Man: Homecoming" rozegra się po wydarzeniach zaprezentowanych w ostatniej odsłonie "Kapitana Ameryki". Młody superbohater wróci w rodzinne strony i spróbuje powrócić do normalnego życia. Opieką otoczy go sam Tony Stark. Wkrótce jednak na horyzoncie pojawi się nowy wróg, który zagrozi bezpieczeństwu świata. Obok Hollanda w rolach głównych wystąpią Michael Keaton, Robert Downey Jr. oraz Marisa Tomei. Reżyserem filmu jest Jon Watss. Polską premierę zaplanowano na 14 lipca.

d38cx09

Podziel się opinią

Share
d38cx09
d38cx09