Trwa ładowanie...
sprawiedliwy
11-01-2016 14:16

"Sprawiedliwy": Zobacz zwiastun tylko u nas [WIDEO]

"Sprawiedliwy": Zobacz zwiastun tylko u nas [WIDEO]Źródło: East news
d1cba0i
d1cba0i

Michał Szczerbic - scenarzysta obsypanej nagrodami „Róży” i producent znakomitego „Jasminum” debiutuje w roli reżysera w poruszającej, opartej na faktach niezwykłej historii zwykłego bohaterstwa. Jako pierwsi w Polsce mamy przyjemność zaprezentować zwiastun filmu "Sprawiedliwy". Produkcja trafi do polskich kin 19 lutego 2016 roku.

Na ekranie plejada polskich gwiazd: Jacek Braciak (rolę w produkcji napisano specjalnie dla niego), Urszula Grabowska, Aleksandra Hamkało, Jan Wieczorkowski, Beata Tyszkiewicz i Maja Komorowska. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z planu filmu "Sprawiedliwy" w reżyserii Michała Szczerbica.

Zobacz zwiastun "Sprawiedliwego":

Hania, 6-letnia sierota (Ewelina Zawistowska) zostaje przygarnięta przez młode polskie małżeństwo, które mimo ogromnego ryzyka decyduje się dać jej nie tylko schronienie, ale i miłość. Wbrew śmiertelnemu zagrożeniu, Anastazja (Urszula Grabowska) i Jan (Jan Wieczorkowski) poruszają niebo i ziemię, by ocalić nie tylko życie Hani, ale także pomóc jej pozostać dzieckiem. Kluczową rolę odgrywa tu uważany za lokalnego dziwaka Pajtek (Jacek Braciak), stając się dla dziewczynki najbliższym przyjacielem, namiastką starszego brata, który nawet w najtrudniejszych momentach będzie umiał odwrócić jej uwagę od zła tego świata i zarazić swą radością życia. **

Zobacz naszą relacją z planu "Sprawiedliwego":

d1cba0i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cba0i