Trwa ładowanie...
d1cbr0a

''Step Up: All In'': Pierwsze zdjęcie Izy Miko

Share
''Step Up: All In'': Pierwsze zdjęcie Izy Miko
Źródło: Monolith Films
d1cbr0a

Tylko u nas możecie zobaczyć pierwsze zdjęcie *Izy Miko pochodzące z kolejnej odsłony serii "Step Up". Polska aktorka gra w nim jedną z kluczowych ról.*

Grana przez Miko Alexxa to postać niezwykle ekscentryczna. W należącym do niej hotelu Valhalla organizuje jeden z najbardziej ekstrawaganckich turniejów tańca. Jego celem będzie wyłonienie najlepszej grupy tanecznej na świecie.

- Jestem bardzo podekscytowana, że dołączyłam do obsady "Step Up: All In". To prawdopodobnie najzabawniejsza rola, jaką kiedykolwiek grałam – powiedziała Iza.

d1cbr0a

Poniżej prezentujemy pierwsze oficjalne zdjęcie aktorki z filmu:

Oprócz niego Miko opublikowała kilka innych zdjęć zakulisowych na swoim profilu na Facebooku. W sieciach społecznościowych pokazuje inne wcielenia postaci przez siebie kreowanej.

W "Step Up: All In" bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas.

Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch' Boss), Hair (Christohper Scott), Monster (Luis Rosado), Vladd (Chadd Smith) i bliźniaki Santiago (Martin Lombard i Facundo Lombard). Wszyscy oni sprawią, że parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności.

Premiera 18 lipca 2014 roku.

d1cbr0a

Podziel się opinią

Share
d1cbr0a
d1cbr0a