Trwa ładowanie...

Steve Carell policzkuje Channinga Tatuma

Steve Carell policzkuje Channinga Tatuma
d3sj2pr

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Foxcatcher".

Obraz przedstawia prawdziwą historię Johna du Ponta, milionera i schizofrenika, który na terenie swej ogromnej posiadłości zbudował ośrodek treningowy dla zapaśników. To właśnie tam du Pont zastrzelił złotego medalistę olimpijskiego Davida Schultza, który był jego serdecznym przyjacielem. Po dokonaniu zabójstwa du Pont ukrył się w swojej posiadłości i przez dwa dni negocjował z policją. Dopiero gdy władze odcięły mu prąd i ogrzewanie, mężczyzna oddał się w ręce stróżów prawa.

W postać Johna du Ponta wciela się Steve Carell, któremu doczepiono sztuczny nos, aby upodobnić go do mordercy. Davida Schultza gra Mark Ruffalo. Channing Tatum występuje w roli Marka Schultza, brata Davida, który desperacko pragnie wyjść z cienia słynnego krewnego. Także jemu John du Pont zaproponował trening w swojej posiadłości.

Nową zapowiedź można znaleźć poniżej:

W obsadzie filmu znaleźli się również Sienna Miller, Anthony Michael Hall, Vanessa Redgrave i Tara Subkoff.

Za kamerą obrazu stanął Bennett Miller ("Capote", "Moneyball"), który za "Foxcatchera" otrzymał nagrodę dla najlepszego reżysera podczas 67. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Produkcja trafi do kin w Polsce 30 stycznia 2015 roku.

d3sj2pr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sj2pr