Trwa ładowanie...
steven spielberg

Steven Spielberg zatrudnił komika

Share
Steven Spielberg zatrudnił komika
d2li9sc

Znany z programu "Saturday Night Live" oraz z seriali komediowych "Świat według Mindy" i "The Awesomes" Bill Hader dołączył do obsady nowego projektu Stevena Spielberga.

Aktor zagra w adaptacji książki dla dzieci pióra Roalda Dahla "The BFG", która w Polsce ukazała się pod tytułem "Wielkomilud". Bajka ukazała się w 1982 roku, a ilustrował ją Quentin Blake. Adaptacja powstanie dla wytwórni DreamWorks i zostanie nakręcona z udziałem aktorów. Za kamerą stanie Steven Spielberg. Frank Marshall produkuje, a Melissa Mathison zajęła się scenariuszem.

"The BFG" będzie historią olbrzyma (w tej roli Mark Rylance), który jest niezwykle miły, więc w przeciwieństwie do swoich towarzyszy z gatunku, nikogo nie zjada i nikomu nie łamie kości. Dlatego może być wielce pomocny, kiedy Anglia staje w obliczu poważnego kryzysu.

W obsadzie znalazła się również 10-letnia Ruby Barnhill, która wcieli się w postać dziewczynki z Londynu, imieniem Sophie, zaprzyjaźnionej z Wielkomiludem. Teraz dołączył do niej Bill Hader, który zagra jednego z olbrzymów.

Zdjęcia ruszą lada dzień i będą realizowane w Vancouver.

d2li9sc

Podziel się opinią

Share
d2li9sc
d2li9sc