Trwa ładowanie...

''Supersamiec'': Za kulisami najlepszej komedii minionej dekady [wideo]

Share
''Supersamiec'': Za kulisami najlepszej komedii minionej dekady [wideo]
Źródło: UIP
d36qjz7

W internecie pojawił się zakulisowy materiał związany z komedią "Supersamiec" ("Superbad"). Dzięki niemu możemy przyjrzeć się procesowi "testowania" scenariusza - odczytu z podziałem na role przez aktorów zaangażowanych do produkcji.

Przezabawna komedia wytwórni Columbia Pictures rozpoczęła swój żywot w jednym z najmniej prawdopodobnych miejsc... mózgach wtedy nastoletnich jeszcze przyszłych scenarzystów, Setha Rogena i Evana Goldberga. Po obejrzeniu imponującej liczby filmów, które uznali jednak za mało dosłowne (i średnio zabawne) obrazy szkolnego życia, Rogen i Goldberg zdecydowali, że właśnie nadeszła ich kolej na podjęcie próby napisania scenariusza.

I właśnie ten skrypt, odczytywany w gronie aktorów, którzy głównie dzięki "Supersamcowi" wspięli się na wyżyny popularności - Jonaha Hilla, Michaela Cery, Setha Rogena, Emmy Stone, Christophera Mintz-Plasse i Marthy MacIsaac - okazał się na tyle dobry, że nawet w ciemnym pokoju i bez większego zaangażowania odczytujących, budzi śmiech wśród zgromadzonych ludzi i robi furorę wśród internautów, który dzielą się ze sobą załączonym materiałem wideo.

d36qjz7

Podziel się opinią

Share
d36qjz7
d36qjz7